אחרי שנה: נעצר חשוד ברצח קרובתו

המשטרה עצרה היום תושב המרכז כבן 41 בחשד כי הוא עומד מאחורי רצח קרובת משפחתו - אסתר חג'יג'שווילי בת 61. גופתה של חג'יג'שווילי נמצאה לפני כשנה בביתה בנהריה כשעליה סימני אלימות. מהמשטרה נמסר כי צפויים מעצרים נוספים בפרשה

זירת הרצח בנהריה (פוראת נאסר)

כמעט שנה חלפה מאז נמצאה אסתר חג'יג'שווילי בת ה-61 מוטלת ללא רוח חיים בדירתה בנהריה כשעל גופה סימני אלימות. הבוקר, לאחר חקירה ממושכת ומאומצת, נעצר חשוד בביצוע הרצח - קרוב משפחתה של חג'יגשווילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד ברצח הוא תושב המרכז כבן 41. מהמשטרה נמסר כי החקירה מצויה רק בתחילתה וכי צפויים מעצרים נוספים בפרשה. חקירת הרצח הוטלה על ימ"ר מחוז חוף של המשטרה וצו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה. בשעה זו מובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בחיפה.

גופתה של חג'יג'שווילי נמצאה על ידי שכנתה, לאחר שבתה של המנוחה התקשרה לאמה ולא קיבלה מענה. כשנכנסה השכנה אל הבית מצאה את חג'יג'שווילי מוטלת ללא רוח חיים ועליה סימני אלימות. במשטרה חשדו תחילה כי מדובר בשוד שהסתבך, בגלל אי הסדר ששלט בדירה כשמצאו את גופתה של האישה אשר התגוררה במקום לבדה.

"אנחנו לא מכירים אירועים פליליים באזור", אמר ביום הרצח דובר מחוז חוף במשטרה רפ"ק ערן שקד. "גם האישה אינה מוכרת בהקשר זה. היא הייתה עצמאית ועבדה למען מחייתה".