ניסו לשדוד בנק פעמיים - ונכשלו

בתום סריקות נרחבות הצליחו שוטרי תחנת כפר סבא לעצור שני צעירים תושבי המרכז, שניסו לשדוד היום שני סניפי בנק בהוד השרון ובכפר סבא ונכשלו. בהוד השרון נמלט אחד השודדים לאחר שבמקום התפתחה מהומה. בכפר סבא עוררו השניים את חשדם של הלקוחות

שני ניסיונות שוד, שני כישלונות. ארכיון (חדשות 2)

צמד שודדים ממרכז הארץ גילו היום בדרך הקשה ששוד בנק הוא לא משחק ילדים. השניים נעצרו בתום סריקות נרחבות, לאחר שבטווח זמן של פחות משעה ניסו לשדוד שני סניפי בנק בהוד השרון ובכפר סבא - ונכשלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות אחר הצהריים נכנס אחד מהחשודים לסניף בנק בהוד השרון והגיש לאחת הכספריות פתק שעליו צוין כי מדובר בשוד. על פי דיווחים שונים, במקום פרצה מהומה והחשוד נמלט מסניף הבנק בטרם קיבל את הכסף.

כעבור מספר דקות התקבל במשטרה דיווח על שני אלמונים שנכנסו לסניף בנק במרכז כפר סבא, עוררו את חשדם של השוהים במקום ונמלטו. כוחות משטרה גדולים מתחנת כפר סבא הקימו מחסומים והצליחו לאתר את שני החשודים כשהם מנסים להימלט ברכב.

מבירור קצר עולה כי השניים הם תושבי נתניה והרצליה בשנות ה-30 לחייהם, שניסו לשדוד את סניף הבנק בהוד השרון והתכוונו לשדוד גם את סניף הבנק בכפר סבא. שני השודדים הועברו לחקירה בתחנת המשטרה בכפר סבא.

מוקדם יותר היום נכנס אלמוני רעול פנים לסניף בנק הדואר בשכונת גבעת המורה בעפולה ודרש כסף מהפקיד, תוך כדי שהוא מאיים בסכין על אחד הלקוחות במקום. החשוד לקח עמו כמה מאות שקלים ונמלט מהמקום. משטרת עפולה פתחה בסריקות נרחבות לאיתור החשוד.