חשד: אילץ את חברתו לשכב עם גברים זרים

האישה טענה במשטרה כי בן זוגה נהג להפגיש אותה עם גברים זרים ולחייב אותה לשכב עימם. עוד טענה כי העלה תמונות עירום שלה לאינטרנט בלא ידיעתה. שני בני הזוג נעצרו והאישה נלקחה להסתכלות פסיכיאטרית

חשד: אילץ את חברתו לשכב עם גברים זרים (אילוסטרציה)

המצאה או מציאות קשה? בית משפט השלום בתל אביב האריך היום בשלושה ימים את מעצרו של גבר בן 47 שנעצר בחשד כי תקף את חברתו במספר הזדמנויות. עוד נחשד הגבר כי אילץ את בת זוגו לקיים יחסי מין עם גברים נוספים בנוכחותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה עצרה הבוקר את החשוד לאחר שבת זוגו התלוננה כי בשתי הזדמנויות תקף אותה פיזית, ואף גרם לשטפי דם בידיה ובגבה. במהלך החקירה גילתה המשטרה מסכת של התעללויות פיזיות ונפשיות - האישה התלוננה כי בן זוגה הכריח אותה לשכב עם גברים זרים, צילם אותה בעירום והעלה את התמונות לאינטרנט ללא ידיעתה.

בחקירתו הודה החשוד כי במקרה אחד הפגיש את חברתו עם גבר אחר עימו קיימה יחסים, אך הכחיש את שאר האשמות נגדו. המשטרה עצרה גם את המתלוננת לאחר שעלה הצורך לבחון את יציבותה הנפשית.

פרקליטו של הגבר, עו"ד גיא עין צבי מהסנגוריה הסנגורית, אמר כי "מדובר בתלונה שקרית ומגוחכת שהגישה מתלוננת שהיא מעורערת בנפשה, לאחר שמרשי ביקש לנתק עימה את הקשר. גם המשטרה סברה כי היא מעורערת וביקשה להאריך את מעצרה לצורך בדיקתה הפסיכיאטרית. נבקש לערער על החלטת המעצר".