בן 24 נעצר בחשד לפדופיליה ברשת

צעיר מהרצליה חשוד כי ניהל בחודשים האחרונים שיחות ברשת חברתית באינטרנט עם נערות בנות 13-15 בעלות תוכן מיני. בין היתר חושדים במשטרה כי הוא אילץ עשרות ואולי אף מאות מהן להתפשט ולבצע בעצמן מעשים מגונים. החקירה החלה בעקבות שתי תלונות. בית משפט השלום בתל אביב שחרר אותו ממעצר

נערות נפלו קורבן לפדופיל ברשת. אילוסטרצי (shutterstock)

נערה בת 15 מהצפון הביאה לפתיחת חקירה נגד צעיר בן 24 מהרצליה, שקיים על פי החשד שיחות בעלות תוכן מיני עם קטינות בנות 13-15 ברשת האינטרנט. לאחר שגם היא נפלה קורבן, הצליחה הנערה לאתר את מספר הטלפון של החשוד והגישה נגדו תלונה. כמו כן, נערה נוספת תלונה גם כן. הצעיר שוחרר למעצר בית על ידי בית משפט השלום בתל אביב אבל במשטרה מתכוונים כעת לערער על ההחלטה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החקירה החלה בעקבות שתי תלונות שהוגשו לתחנת גלילות של המשטרה, שהחלה בחקירה ועצרה את הצעיר אמש. מגישות התלונות הן שתי נערות מאזור הצפון, המכירות זו את זו. 

גורמים בחקירה הוסיפו בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי הם חושדים כי מדובר בעשרות ואולי במאות מקרים שונים של נערות שנפלו קורבן לשיחות הרשת של הצעיר. החוקרים חושדים כי הוא הצליח לגרום לנערות להתפשט ואף לבצע בעצמן מעשים מגונים, ובחלק מהמקרים אף התפשט בעצמו.

החקירה החלה בפיקודו של רפ"ק אייל פאר, ראש משרד מודיעין וחקירות בתחנת גלילות לאחר שהנערה הצליחה לאתר גם את מספר הטלפון שלו. במסגרת החקירה הוחרם מחשבו האישי של הצעיר, שנמצא כעת בבדיקת מעבדה.

במחשבו של הצעיר אותרו קשרים שקיים עם נערות שונות דרך הרשת החברתית. בית משפט השלום בתל אביב הורה בשעות הצהריים לשחרר את הצעיר למעצר בית. במשטרה הגישו ערעור על ההחלטה, בשל מה שהם הגדירו כחומרת המקרה, אך הערעור נדחה.