עכו: 15 סוחרי סמים נעצרו בפשיטה

בחודשים האחרונים עסקה סוכנת סמויה ממחוז חוף של המשטרה באיסוף ראיות וחדירה למרכז פעילותם של סוחרי הסמים בעיר העתיקה בעכו. הבוקר הגיעה הפעילות הזו לשיאה עם פשיטה של 200 שוטרים על בתיהם של 19 מהמעורבים. בפשיטה נתפס ציוד בשווי מאות אלפי שקלים

משטרת עכו עצרה הבוקר 15 חשודים במעורבות בסחר בסמים בעיר העתיקה בעכו. הם נעצרו במהלך פשיטה בה השתתפו לא פחות מ-200 שוטרים, בלשים, לוחמי יס"מ ומג"ב. מבצע המעצרים התאפשר בעקבות עבודתה של סוכנת משטרתית סמויה, שפעלה באזור בחודשים האחרונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות הבוקר פשטו כוחות המשטרה הגדולים על בתיהם של 19 חשודים במעורבות בסחר בסמים. לפי שעה, נעצרו 15 מהם, שיובאו בשעות הצהריים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בעכו.

בחודשים האחרונים פעלה סוכנת סמויה לחשיפת המעורבים בעסקי הסמים והצליחה להפליל חלק מהם. במהלך הפשיטה הבוקר הוחרם גם ציוד בשווי מאות אלפי שקלים מבתיהם של המעורבים.

לפני כחודש הופללו 21 סוחרי סמים בפעילות דומה ביפו. סוכן סמוי שפעל שם במשך שמונה חודשים הושתל על ידי מחלק הסוכנים במרחב יפתח במסווה של עבריין העוסק בסחר ברכוש גנוב. לאורך הזמן הוא רכש את אמונם של הסוחרים, תוך שהוא קונה מהם סמים מסוג הרואין, קוקאין ורכוש גנוב.