צפו: רגע פיצוץ המטען בתל אביב

פיצוץ עז החריד אמש את דרך בן צבי בדרום תל אביב, סמוך למכון הפתולוגי באבו כביר. בתוך זמן קצר התברר כי מדובר בניסיון חיסול על רקע מאבקים בעולם התחתון ממנו ניצלו שני אחים המוכרים למשטרה. הפיצוץ גרם לבהלה רבה באזור והעלה את הרכב כולו באש. כך זה נראה מקרוב

עוברי האורח התמימים שחלפו אמש בדרך בן צבי בתל אביב נדהמו מעוצמת הפיצוץ שנשמע שם סמוך לשעה 21:15 בערב. כך נראתה כל ההתרחשות - מקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפיצוץ העז שנשמע אמש סמוך למכון הפתולוגי באבו כאביר העלה באש את הרכב שנפגע, ממנו חולצו שני אחים המוכרים למשטרה. ניסיון החיסול בוצע על פי הערכות המשטרה על רקע פלילי. כוחות החילוץ והמשטרה שהוזעקו למקום טיפלו בשני הפצועים, אחים בשנות ה-30 וה-40 לחייהם, הפנו אותם לקבלת המשך טיפול רפואי בבית החולים איכילוב בתל אביב ופתחו בחקירה.

כבאים ליד הרכב שעלה באש (חדשות 2)

כעת מגיע תיעוד ראשון מזירת הפיצוץ, שמציג את ניסיון החיסול שכשל. בסרטון שצילמה מצלמת אבטחה סמוכה ניתן לראות כיצד הופעל המטען במכוניתם של האחים סמוך מאוד לאוכלוסייה אזרחית, שלה אין כל קשר למלחמות העולם התחתון. המטען פוצץ סמוך לקיוסק ובו גם עוברי אורח וגרם לשריפה גדולה ברכב.

המטען הופעל רק לאחר ששני האחים נכנסו לרכב, והובילו בסופו של דבר לפציעתו של אחד מהם קשה, והאחר באורח קל. דלתות וחלונות הרכב עפו מעוצמת הדף הפיצוץ ובכך סיכנו את חייהם של התושבים באזור. במשטרה ממשיכים בחקירת האירוע.