יפו: חשד לרצח שני בתוך יממה

בביה"ח וולפסון מת בצהריים מפצעיו תושב יפו שנדקר אתמול - אירוע שהתרחש קילומטר בלבד מהמקום בו התרחש הלילה בעיר רצח נוסף. במקרה האחרון נתפס החשוד בעת שניסה להימלט מהמקום

רצח שני הלילה ביפו, ארכיון (עזרי עמרם)

חשד לרצח נוסף שהתרחש ביממה האחרונה ביפו: גבר בן 59 מת מפצעיו בשעות הבוקר המאוחרות לאחר שעל פי החשד נדקר אתמול בשעות הבוקר במרחק של קילומטר אחד בלבד מהמקום בו נרצח הלילה נער בן 17 המתגורר בעיר.

 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

 

צוות מד"א שהגיע למקום הדקירה ברחוב גורקי שבעיר, טיפל בגבר הפצוע במקום ואף פינה אותו כשהוא סובל מפצעים קשים לבית החולים "וולפסון" שבחולון. ואולם, מספר שעות לאחר הרצח, נאלץ הצוות הרפואי של בית החולים לקבוע את מותו של הנדקר לאחר שנאבק על חייו.

 

כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו בשעות הלילה בחקירה ראשונית לבחינת נסיבת הדקירה. זמן מה לאחר מכן, הצליחו השוטרים ללכוד את החשוד בביצוע המעשה. מדובר בצעיר כבן 22 שניסה להימלט מהמקום. גם הוא תושב ביפו. בשעות הבוקר הובא הצעיר לדיון בבית המשפט, שהורה על הארכת מעצרו ב-5 ימים.

 

יפו: שתי תקריות אלימות ביממה אחת 


הדקירה ביפו היא למעשה התקרית האלימה הקשה השנייה שהתרחשה ביממה האחרונה בעיר. בשעות הצהריים ייערך דיון בבית המשפט השלום בתל אביב בנוגע להארכת מעצרם של שלושה חשודים ברצח הנער מוחמד סוסא בן ה-17.

השלושה נפגשו על פי החשד עם הנרצח אתמול בשעות הערב. לאחר מספר דקות התפתח ויכוח, במהלכו דקרו את הנער בפלג גופו העליון ופצעו אותו קשה. הנער פונה באופן לבית החולים וולפסון שבחולון ושם נקבע מותו.

במשטרה מנסים לברר כעת האם האדם שפינה את הקורבן לבית החולים הוא עובר אורח שזיהה את הפצוע, או שמא אחד המעורבים בקטטה. במהלך הלילה איתרו במשטרה את הזירה וסבורים כי הדקירה והקטטה אירעה ברחוב נחמן מברסלב שביפו.