הרצח באעבלין: "בשל ויכוח על רעש"

בתום מצוד שנערך אחריו, נעצר צעיר בן 23 בחשד שירה למוות ברביע טוקאן, בן 19, במהלך ויכוח סוער שפרץ ביניהם. במהלך חקירתו, הוא הודה במיוחס לו בפני חוקרי המשטרה. אחיו של ההרוג, בן 22, שהיה גם הוא בזירה וספג כדור - פונה לבית החולים רמב"ם שבחיפה כשהוא במצב קל

המשטרה עצרה הבוקר צעיר בן 23, תושב אעבלין שבגליל המערבי, בחשד שירה הלילה למוות ברביע טוקאן, בן 19. ככל הנראה, הרקע למעשה הוא ויכוח שהתגלע בין הצדדים, והוביל לקטטה שבסופה נורה טוקאן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 01:00 התקבל דיווח במוקדי ההצלה על ירי שנשמע ביישוב. למקום חשו פראמדיקים של מגן דוד אדום, שמצאו את טוקאן, בן 18, כשהוא מוטל על הארץ ושותת דם. עקב פציעתו הקשה, נאלצו אנשי הרפואה לקבוע את מותו במקום. אחיו, בן 22, שנורה גם הוא - נפצע באורח קל ופונה לטיפול בבית החולים רמב"ם שבחיפה.

חוקרי המשטרה שהגיעו גם הם לזירה - נוכחו לדעת כי היורה נמלט מן המקום ופתחו אחריו בסריקות. הבוקר נעצר צעיר בן 23, תושב אעבלין, בחשד שביצע את המעשה. בתום חקירה קצרה הוא הודה במיוחס לו ושחזר את האירוע בפני השוטרים. הוא סיפר, כי הרקע למעשה הוא ויכוח שפרץ בינו לבין טוקאן ואחיו בשל הקמת רעש. הערב תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.