המתווך החשוד בהונאת הענק: "לא עוקץ ולא שמוקץ; נקלעתי לצרות, אשיב את הכסף במלואו"

זמן קצר בטרם נעצר משה עזרא, איש הנדל"ן שעקץ, לכאורה, מספר רב מלקוחותיו שלהם הבטיח נכסים פיקטיביים ונמלט עם כספם לחו"ל, הכחיש הערב בשיחה עם חדשות 2 את המיוחס לו וטען כי לא היו דברים מעולם. "לא ברחתי לשום מקום, לקחתי פסק זמן", אמר, והוסיף: "הסתבכתי עם אנשי השוק האפור"

עם נחיתתו בארץ של משה עזרא, מתווך הנדל"ן המוכר החשוד בהונאת ענק של לקוחותיו בהיקף של יותר מעשרה מיליון שקלים, הבהיר האחרון בשיחה עם חדשות 2 את נסיבות הימלטותו והבטיח להחזיר לקרבנותיו את כספם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"יש לי הרבה מה להגיד", פתח עזרא את דבריו. "ואת הדברים שיש לי לומר - אגיד במשטרה", ציין, והדגיש כי "הדברים עתידים להתבהר בימים הקרובים". לכשעומת עם שאלת העוקץ, הכחיש עזרא את הטענות ואמר כי "לא היה ולא נברא. אני איש עבודה מוכר. עשיתי לאנשים רק טוב בחיים שלי".

המשרד של עזרא, הבוקר (חדשות 2)

"נקלעתי לסחרור של בעיות כלכליות עם אנשי השוק האפור וזה עשה את כל הבלאגן", הודה המתווך. "לא נעלמתי לשום מקום ולא לקחתי מיליונים. לא היה עוקץ. הכסף יחזור אל הלקוחות", הבטיח.

"לא עוקץ ולא שמוקץ", משה עזרא (חדשות 2)

בשעות הערב נעצר עזרא בנמל התעופה בן גוריון, ובין הלקוחות שעל פי החשד נפלו קורבן למעשה המרמה נמנה גם מאמן הכדורסל פיני גרשון. חברת אחים דוניץ הכחישה היום כל קשר לעזרא, שסיפר כי לא תכנן להימלט - אלא לקחת פסק זמן מהצרות שפקדו אותו. "אני פה בישראל, חזרתי בגאווה לארץ", אמר דקות לאחר שנעצר בנמל התעופה בן גוריון. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.