חשד: צעיר אנס שלוש נערות בתל אביב

בתום חקירה של משטרת תל אביב נעצר ולדימיר ספוז'ניקוב בחשד שתקף מינית את הנערות באותה השיטה. בנוסף, הוא חשוד כי סיפק סמים לנערים ונערות בני 14-16 עמם נהג להתרועע באזור רחוב דיזינגוף, הכריח אותם לעשן ואף נהג בהם באלימות

צעיר נעצר בחשד שסיפק סמים לקטינים, אילוס (חדשות 2)

הותר לפרסם כי ולדימיר ספוז'ניקוב, צעיר בשנות ה-20 לחיייו מהדרום, נעצר בחשד שאנס שלוש נערות וביצע עבירות מין בארבע נערות נוספות בתל אביב. בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החקירה התנהלה בתחנת תל אביב צפון של מרחב ירקון, בפיקודו של קצין הנוער פקד אושר צדקה. על פי החשד, ספוז'ניקוב תקף מינית את הנערות ברחוב דיזינגוף במרכז העיר, כשהוא נוקט באותו דפוס פעולה בכל המקרים. בחלק מהמקרים הוא ביצע את המיוחס לו בקניון דיזינגוף סנטר.

פקד צדקה סיפר שזו הייתה חקירה מורכבת כי אף אחת מהבנות לא הגיעה להתלונן. לדבריו, החשוד קושר עצמו לחלק מהאירועים, אך לא מודה בחלק מהעבירות החמורות המיוחסות לו.

חשוד גם שהכריח את הנערים לצרוך סמים

ספוז'ניקוב, המתגורר בבית אביו בדרום הארץ, נהג על פי החשד לבלות את מרבית זמנו באזור המרכז, בין השאר סמוך לכיכר דיזינגוף בתל אביב. הוא נהג להתרועע במשך חודשים ארוכים יחד עם נערים כבני 14-16 במתחם הכיכר, שם גם ביצע על פי החשד חלק מהמעשים המיוחסים לו.

בנוסף, הוא חשוד כי נהג להכריח חלק מהנערים שהתרועע עמם לצרוך סמים. המשטרה חושדת כי לאורך תקופת היכרותו עם הקטינים, הוא סיפק להם סמים ולעתים אף מכר להם אותם. בהמשך הכריח הצעיר החשוד את הקטינים לעשן את הסמים ואף נהג בהם באלימות במהלך קטטות שהתפתחו ביניהם.

חוקרי משטרת תל אביב פתחו בחקירה ובגביית עדויות שהובילה למעצרו של החשוד מלפחות שמונה קטינים וקטינות, שהעידו כי הוא אכן נהג בהם באלימות, ביצע בהם מעשים מגונים ואף גנב מהם טלפונים ניידים.