חשד: מריה זובידאת נרצחה בפני בתה הפעוטה

פרטים חדשים מרצח מריה זובידאת בבסמת-טבעון לפני כחודש מעלים שככל הנראה, האם נרצחה בפני בתה הפעוטה בשטח ליד קרית אתא - ונקברה. הפעוטה ננטשה ואותרה רק לאחר שעות. החשוד המרכזי במעשה עדיין נחקר ומעצרו הוארך היום

מריה זובידאת. נרצחה לעיני בתה (חדשות 2)

כחודש לאחר רצח מריה זובידאת ליד קריית אתא, מתירה המשטרה לחשוף פרטים נוספים אודות מה שאירע באותו לילה, שבסופו נמצאה בתה הפעוטה של זובידאת, רק בת שנתיים, משוטטת לבדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירת המשטרה התברר שהצעיר שנעצר בחשד למעשה, אחמד זובידאת בן 23 מהכפר בסמת-טבעון, רצח את זובידאת לעיני בתה הקטנה ואז הפקיר את האחרונה בשטח, על פי ההערכות - בתקווה שלא תשרוד את הלילה. נזכיר, שהפעוטה אותרה כשהיא משוטטת בפרדס סמוך לבית עלמין בקריית אתא. במשך ימים איש לא דיווח על היעדרותה ולא היה ברור מאין הגיעה, עד שגופת אמה אותרה לא הרחק מהמקום בו נמצאה הבת.

מהמשטרה נמסר כי בחקירתו של זובידאת, שאין לו קשר משפחתי לנרצחת, התגבש בסיס ראייתי הקושר אותו לרצח. בית המשפט האריך היום את מעצרו בפעם השביעית, עד ליום שני הקרוב.

זמן קצר אחרי איתור גופתה של מריה, הגיעו לזירה קרובי משפחתה ובהם גם בן זוגה לשעבר."זה מעשה אכזרי", אמר בכאב הגרוש, אחמד זבידאת. "מי שעושה דבר כזה הוא לא בן אדם. אני אפילו לא יודע מה קרה. זה כואב נורא".