אלפרון הוזהר: "אתה על הכוונת"

ניסיון החיסול של נסים אלפרון בחודש שעבר הבהיל רבים, פצע קל 3 בני אדם וחסם ציר תנועה ראשי בתל אביב. אלפרון עצמו נמלט ללא פגע. כעת מסתבר כי המשטרה ידעה על הכוונה לחסלו, הזהירה גם את אלפרון וגם את אויביו – אך ניסיון החיסול יצא אל הפועל בכל זאת

האם ניסיון ההתנקשות של נסים אלפרון בלב תל אביב יכול היה להימנע? למשטרה היה מודיעין מדויק על ניסיון ההתנקשות באלפרון, ובכל זאת ניסיון החיסול יצא לפעול כשמטען חבלה הוצמד למכוניתו בלב תל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה הזהירה את אלפרון על הכוונה להתנקש בחייו, ואף הזהירה את אלה שחשדו בהם, אויביו של אלפרון, שהם יודעים על הכוונה שלהם ושייזהרו. בכל זאת, הצליחו המתנקשים לשים מטען חבלה באחד מצירי התנועה הראשיים במדינה ולגרום לבהלה גדולה ולשיבושי תנועה קשים.

המקרה היה ניסיון החיסול העשירי במספר של העבריין המוכר, שיצא גם אז רק עם שריטות קלות מהאירוע. מיד לאחר האירוע סיפר אלפרון לחדשות 2 כי הוא "מרגיש טוב". שלושה בני אדם נפצעו קל מאוד ופונו לבית החולים איכילוב בעיר ושישה בני אדם נוספים לקו בחרדה.

אלפרון הצליח לברוח מהמקום, אך בתו נשארה ברכב. עדי ראייה סיפרו כי רוכב אופנוע השליך מטען לעבר הרכב ונמלט מהמקום. זמן קצר לאחר מכן נתפס רוכב האופנוע החשוד בביצוע המעשה על ידי כוחות המשטרה. הפיצוץ הורגש גם באוטובוס שנסע בצמוד למכונית הפרטית ונשמע בכל האזור וגם בבסיס הקריה הסמוך.