הילדים הבריחו ניידים להורים בכלא

ביממה אחת – שני נסיונות של הברחת סלולריים לאסירים בטחוניים על ידי צאצאיהם. בשני המקרים היו אלה ילדיהם של האסירים שנאלצו לסייע לביצוע ההברחה בבתי הסוהר. מי עומדות מאחורי הנסיונות? הסבתות שלהם

הטלפון וכרטיסי הסים שנתפסו במגידו (שב"ס)

שב"ס הצליח למנוע ביממה האחרונה שני מקרים של הברחת אמצעי תקשורת לתאי מאסר של אסירים ביטחוניים. בשני המקרים, שאירעו בבתי הסוהר מגידו וקציעות, נוצלו ילדיהם של האסירים הביטחוניים בכדי לסייע לביצוע ההברחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך ביקורי המשפחות היום בכלא מגידו, נתפס ילד בן 10 כשבחגורתו מוסלקים טלפון נייד ושלושה כרטיסי סים. לדברי הילד, שהגיע לביקור עם סבתו, הוא התבקש על ידי אמו שנשארה בבית להעביר את המכשיר לאביו, אסיר תושב ג'נין שנידון ל-21 שנה.

49 כרטיסי סים נתפסו בקציעות (שב"ס)
ניסיון ההברחה השני בוצע אתמול בבית הסוהר קציעות. אמו של אסיר ביטחוני שהגיעה יחד עם שתי נכדותיה לביקור, נתפסה בכניסה לבית הסוהר כשעל שרוול חולצתה נמצאו מודבקים 49 כרטיסי סים באמצעות איזולירבנד.

שרוול האיזולירבנד (שב"ס)
שני המקרים הועברו להמשך טיפול המשטרה, ושני האסירים הביטחוניים הועברו לבידוד. בשב"ס טוענים כי פעילותם נגד הברחות הטלפונים הניידים נמשכת ביתר שאת, ולכן האסירים נוקטים בשיטות המסכנות את קרוביהם ומנצלות את הזכויות המוקנות להם על פי חוק.