חשד: גבר חרדי אנס בת 5 בדרכה לגן

חוקרי מחוז ש"י מנסים לשפוך אור על מה שעברה ילדה שלפי החשד הותקפה מינית באכזריות לפני כמה שבועות במודיעין עילית. מקורות מודיעיניים הם שסיפקו את המידע הראשוני על האירוע, אחרי שהורי הקורבן עומדים בסירובם לשתף פעולה עם המשטרה - מחשש ל"פגיעה בשם המשפחה"

חשד: גבר חרדי אנס בת 5 בדרכה לגן (AP)

במשטרה פתחו בחקירת חשד שלפיו גבר אנס ילדה בת 5 ביישוב החרדי מודיעין עילית. זאת, לאחר שהגיע מידע מודיעיני לידי חוקרי מחוז ש"י (שומרון ויהודה), חרף העובדה שלא הוגשה תלונה רשמית בנושא ובעוד שהורי הקורבן מסרבים לשתף פעולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חקירה ראשונית העלתה כי המקרה התרחש לפני כמה שבועות, בעת שהילדה עשתה דרכה לגן הילדים שבו היא לומדת. החשוד ניגש אליה והוביל אותה למקום סגור - שם כלא אותה וביצע בה את זממו. מאוחר יותר הגיעה הפעוטה אל המוסד החינוכי - שם הבחינו בסימני חבלות על גופה.

שני הוריה של הילדה לא מסייעים למאמצי החוקרים לשים את ידם על האחראי לתקיפת בתם - שבשל כך, מוסיף להסתובב חופשי. לפי ההערכה, הם חוששים כי פרסום הפרשה יסב "פגיעה בשם המשפחה" - למרות תמיכת הרבנים בדיווח על המקרה.

מקורות מודיעיניים הביאו לגילוי העובדה שאחרי המקרה, הועברה הילדה לטיפול במרפאה ביישובה. במשטרה הבהירו כי עד כה נחקרו באזהרה כמה אזרחים בחשד למעורבות באירוע והביעו ביטחון בכך שככל שיחלוף הזמן - כך ילכו ויתבהרו הפרטים. בנוסף, קראו במשטרה לציבור לסייע בהתקדמות החקירה ולמסור לחוקרים כל מידע שיוכל לשפוך אור נוסף על הפרשה.