חשד: בן 70 רצח את אחותו ביפו

גבר בן 70 נעצר בחשד שרצח את אחותו בת 74 ביפו. המשטרה ביקשה לאחרונה עזרה בחיפושים אחריה כי היא לא נמצאה. החשד: הוא רצה לרשת את רכושה. טרם נמצאה גופתה

חשד לרצח ביפו. ארכיון (חדשות 2)

המשטרה חוקרת חשד לרצח ביפו: תושב בת ים בן 70 נעצר בחשד שרצח את אחותו בת 74, תושבת העיר. האישה נעלמה מביתה לפני יותר מחודש, והמשטרה אף קראה לפני כשבוע לציבור הרחב לעזור בחיפושים אחריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחקירה עלה חשד שהאח רצח אותה משום שביקש לרשת את רכושה ואת הקצבאות של בנו, אותו היא מגדלת. עם זאת, גופתה של האישה לא נמצאה עד היום. המשטרה תבקש הבוקר להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. במהלך השבוע האחרון קרוב משפחה הודיע על היעדרותה למשטרה, ואף החשוד שוחח עם המשטרה בנושא.

מקרה זה מצטרף לעוד מקרה חמור של אלימות במשפחה בשבוע שעבר: במשטרת רמת גן על צעקות הבוקעות מדירת מגורים ברחוב סמטת היסמין בעיר. צוות המשטרה שהגיע למקום נאלץ לפרוץ את דלת הדירה ובתוכה מצא גבר בן 46 התוקף את אמו בת 79 באמצעות סכין ומשחית את פניה. לאחר שנלקח לתחנת המשטרה לטובת חקירה, חש הגבר ברע והובהל גם הוא לבית החולים תל השומר ומבדיקות רפואיות עלה כי ככל הנראה לקה בלבו. במשטרה טוענים כי לאיש ישנו עבר פלילי של תקיפה ואלימות במשפחה.