צולמה במצב אינטימי ללא ידיעה: "הוא אנס אותי לעיני כל המדינה"

ג' ניהלה קשר קצר טווח עם ש'. אחרי שבחרה לסיימו, נחרדה כשמכריה סיפרו לה כי סרטונים שבהם תועדה מקיימת עמו יחסי מין הופצו ברשתות החברתיות. בשיחה עם חדשות 2 ביקשה למצות עמו את הדין: "אם אני לא יכולה להיות אמא, הוא לא יתפקד כאבא"

ש', הצעיר שחשוד בהפצת סרטונים אינטימיים של נשים שהיו עמו בקשר ללא ידיעתן, שוחרר השבוע למעצר בית. אחת המתלוננות נגדו סיפרה לחדשות 2 על החיים שהשתנו ללא היכר מאז פרסום התמונות והאשימה את החשוד ב"אונס וירטואלי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הרגשתי שכל העולם רואה אותי עירומה", סיפרה המתלוננת - ג'. "לא האמנתי שהוא יכול לעשות דבר כזה ושזה באמת קרה". בעקבות התלונה שהגישה נעצר ש' - שאותו הכירה דרך חברים משותפים. לפני כמה חודשים הם יצאו ביחד לחופשה בטבריה, ובדרך חזרה תיעד אותה מקיימת עמו יחסי מין בנסיעה.

"לא ידעתי שהבן אדם מצלם אותי", היא הסבירה. "הוא עשה את זה בלי שאני יודעת והפיץ את זה לחברים שלו ולכל העולם". הקשר בין ש' ו-ג' הסתיים כעבור תקופה קצרה. זמן קצר אחרי הפרידה היא נחרדה כשמכריה וחבריה טענו באוזניה כי מישהו העלה לרשתות החברתיות סרטונים שבהם תועדה במצב אינטימי.

"לא יכולתי לתפקד, הייתי מול הילדה שלי וכל היום בכיתי", היא תיארה את תחושותיה. "אני מרגישה שהוא אנס אותי לעיני כל המדינה. לא רצח, אנס אותי. אני לא מתה, אני בחיים. זה אונס וירטואלי כי כל המדינה רואה את זה".

"אם אני לא יכולה להיות אמא, הוא לא יתפקד כאבא"

ש' מיוצג על ידי פרקליטו, עו"ד אבי חימי, שטוען כי מעשיו של מרשו נעשו בהסכמה והכחיש כי הפיץ סרטון כלשהו. אלא שבמשטרה סבורים דווקא כי ההיפך הוא הנכון ואף כי הוא פעל באופן שיטתי לאורך תקופה ארוכה. לפי החשד, הפיץ ש' את הסרטונים אחרי שנשים שהיו בנות זוגו בחרו לסיים את הקשר עמו. עד כה התלוננו עליו שתיים, אבל החוקרים סבורים כי פגע בקורבנות נוספים.

השבוע שוחרר ש' למעצר בית בטענה שאינו מסוכן לציבור. בית המשפט נעתר לבקשתו והוציא צו איסור פרסום על שמו ופרטיו האישיים. ג' הגישה ערר בתקווה להפוך את ההחלטה: "הוא מסוכן לנשים. כמו שאני לא יכולה לתפקד כאמא, הוא לא יתפקד כאבא. זה מה שאני רוצה, שהוא יקבל בדיוק את מה שמגיע לו".

בחקירה התברר ש-ש' צילם את ג' כשהוא נוהג במהירות מופרזת של 140 קמ"ש. עכשיו פתחו לו החוקרים גם תיק בגין עבירת מהירות.