חשד: צעיר בן 22 הכריח קטינים לצרוך סמים

בתום חקירה של משטרת תל אביב נעצר הצעיר בחשד שסיפק סמים לנערים בני 14-16 עמם נהג להתרועע, הכריח אותם לעשנם ואף נהג בהם באלימות. הקטינים התלוננו כי החשוד אף ביצע בהם מעשים מגונים וגנב מהם טלפונים ניידים

צעיר נעצר בחשד שסיפק סמים לקטינים, אילוס (חדשות 2)

המשטרה עצרה צעיר בשנות ה-20 לחייו מהדרום בחשד שנהג להכריח נערים שהתרועע עימם לצרוך סמים. מהחקירה עולה כי החשוד אף נהג באלימות כלפי הקטינים ולעתים ביצע בהם מעשים מגונים.

החשוד, המתגורר בבית אביו בדרום הארץ, נהג על פי החשד לבלות את מרבית זמנו באזור המרכז, בין השאר סמוך לכיכר דיזינגוף בתל אביב. הצעיר נהג להתרועע במשך חודשים ארוכים יחד עם נערים כבני 14-16 במתחם הכיכר, שם גם ביצע על פי החשד את המעשים המיוחסים לו.

המשטרה חושדת כי לאורך תקופת היכרותו עם הקטינים, הוא סיפק להם סמים ולעתים אף מכר להם אותם. בהמשך הכריח הצעיר החשוד את הקטינים לעשן את הסמים ואף נהג בהם באלימות במהלך קטטות שהתפתחו ביניהם.

חוקרי משטרת תל אביב פתחו בחקירה ובגביית עדויות שהובילה למעצרו של החשוד. עד כה תוחקרו שמונה קטינים וקטינות, שהעידו כי הוא אכן נהג בהם באלימות, ביצע בהם מעשים מגונים ואף גנב מהם טלפונים ניידים. בתוך כך, המשטרה תביא את החשוד לבית משפט השלום בתל אביב, לצורך דיון בהארכת מעצרו בגין החשדות המיוחסים לו.