הזמר שנעצר: "זו חוויה מטלטלת, הדברים יצאו מפרופורציה"

אחרי ששוחרר למעצר בית בן שלושה ימים אמר האמן המוכר, שנחשד באלימות ואיומים כלפי בת זוגו, בריאיון לגלי צה"ל כי "בסופו של דבר היא חזרה בה. לא היה איום, בוודאי לא הייתה סטירה". הוא הוסיף: "מה שלא הורג אותנו - מחשל אותנו"

הזמר: "הדברים יצאו מפרופורציה"

לאחר ששוחרר למעצר בית של שלושה ימים, מגיב הבוקר (ראשון) הזמר המפורסם, החשוד שהכה את רעייתו, ומכחיש: "זו חוויה מטלטלת, לא היה שום דבר ממה שיצא מהכותרות הגדולות. מה שלא הורג אותנו - מחשל אותנו". גם בת זוגו, שביקשה לתמוך בו והתייצבה אמש לדיון בעניינו בבית המשפט, הכחישה שהעימות בין השניים כלל אלימות פיזית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בריאיון לניב רסקין בגלי צה"ל הכחיש הזמר כי איים על בת זוגו אם תלך למשטרה ואמר לה: "זה יהיה הסוף שלך". לדבריו, "אני לא נכנס למה הביא אותה להתלונן, אני רק יודע שבסופו של דבר זה מה שהיא אמרה. הדברים נופחו מעל לכל פרופורציה. אני רק יכול להגיד שבסופו של דבר היא חזרה בה. לא היה איום, בוודאי לא הייתה סטירה".

בת זוגו של הזמר אמרה אתמול גם היא: "זה לא לעניין, לא היו מכות. אמרתי את זה בחקירה. לא היו סטירות, לא היו איומים על חיי, בואו ניקח את זה הרבה צעדים אחורה. הייתה התנהגות לא הולמת, ביטויים לא יפים לאישה, אבל תירגעו".

מערכת יחסים הפכפכה וסוערת

עו"ד רועי אטיאס, פרקליטה של בת הזוג, אמר בבית המשפט כי "כל מעשה אלימות בין גבר לאשה, בפרט בין גבר לבעלה- הוא חמור. עם זאת, מבחינה משפטית האלימות היא ברף הנמוך וככל שהדבר תלוי במרשתי - היא הייתה מעדיפה לראות את הזמר משתחרר".

בסוף השבוע, במהלך ריב בין השניים, איימה בת הזוג כי תתלונן עליו במשטרה. הוא לטענתה סטר לה ואיים שיהרוג אותה. בשיחה עם חדשות 2 טענה אמו של הזמר כי הדברים רחוקים מלהזכיר את התנהגותו. "אני בשוק אדיר, אני לא חושבת שהגיע לו, הוא טיפוס מאוד רחוק מאוד מלהיות אלים, אף אחד מאתנו לא שמח על זה. אני חושבת שגם היא (אשתו) בעצמה מבינה שזה היה לא לעניין מה שאומרים".

בחקירתו אישר הזמר שמערכת היחסים עם בת זוגו שצעירה ממנו משמעותית אכן הפכפכה וסוערת, כך לדבריו. עם זאת הכחיש שתקף אותה או שפעל בניגוד לחוק. "דברים קורים, לפעמים הם יוצאים מכלל פרופורציה, זה בדיוק מה שקרה, ואם הוא לא היה... שכל כך הרבה אנשים מכירים אותו אף אחד לא היה בכלל מדבר על זה", הוסיפה האם.