בת זוגו של הזמר שנעצר: "שחררו אותו"

אל בית משפט השלום בתל אביב הגיעה הערב בת זוגו של הזמר המפורסם החשוד כי הכה אותה. היא טענה כי הדברים יצאו מפרופורציה ושהעימות בין השניים לא גלש לפסים אלימים. "בוא ניקח את זה הרבה צעדים אחורה", אמרה

הזמר המפורסם שחשוד כי הכה את רעייתו הגיע הערב (מוצאי שבת) לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. במקום התייצבה גם בת זוגו על מנת לתמוך בו. הערב היא מכחישה כי העימות בין השניים כלל אלימות פיזית וטוענת כי הנושא כולו יצא מפרופורציה. בית המשפט החליט בתום הדיון לשחררו למעצר בית בן שלושה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"זה לא לעניין, לא היו מכות, אמרתי את זה בחקירה, לא היו סטירות, לא היו איומים על חיי, בואו ניקח את זה הרבה צעדים אחורה", אמרה בת הזוג שקראה לשחרר מיד את הזמר המוכר ממעצר. "הייתה התנהגות לא הולמת, ביטויים לא יפים לאישה, אבל תירגעו".

עו"ד רועי אטיאס, פרקליטה של בת הזוג, אמר בבית המשפט כי "כל מעשה אלימות בין גבר לאשה, בפרט בין גבר לבעלה הוא חמור, עם זאת מבחינה משפטית האלימות היא ברף הנמוך ומרשתי ככל שהדבר תלוי בה, הייתה מעדיפה לראות את הזמר משתחרר".

עו"ד רועי אטיאס (יח"צ)

אמש במהלך ריב בין השניים איימה בת הזוג כי תתלונן עליו במשטרה, הוא לטענתה סטר לה ואיים שיהרוג אותה. בשיחה עם חדשות 2 טענה הערב אמו של הזמר כי הדברים רחוקים מלהזכיר את התנהגותו. "אני בשוק אדיר, אני לא חושבת שהגיע לו, הוא טיפוס מאוד רחוק מאוד מלהיות אלים, אף אחד מאתנו לא שמח על זה. אני חושבת שגם (אישתו) בעצמה מבינה שזה היה לא לעניין מה שאומרים".

בחקירתו אישר הזמר שמערכת היחסים עם בת זוגו שצעירה ממנו משמעותית אכן הפכפכה וסוערת, כך לדבריו. עם זאת הכחיש שתקף אותה או שפעל בניגוד לחוק. "דברים קורים, לפעמים הם יוצאים מכלל פרופורציה, זה בדיוק מה שקרה, ואם הוא לא היה... שכל כך הרבה אנשים מכירים אותו אף אחד לא היה בכלל מדבר על זה", הוסיפה האם.