אמו של הזמר שנעצר: "הוא לא אלים"

אמו של הזמר המפורסם, שנעצר לאחר שעל פי החשד הכה את בת זוגו, מתייצבת לצידו וטוענת כי אין זו דרכו של בנה. "דברים קורים, לפעמים הם יוצאים מפרופורציה", היא אומרת. "אם הוא לא היה מוכר אף אחד לא היה מדבר על זה בכלל"

לפנות בוקר נעצר זמר מוכר בחשד שהיכה את אשתו. שוטרי מרחב יפתח במחוז תל אביב עצרו את המוזיקאי לאחר שבת- זוגו הגישה תלונה במשטרה לפיה בן זוגה התעלל בה בשנתיים האחרונות. "אני בשוק אדיר", אומרת היום אמו בשיחה עם חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אמש במהלך ריב בין השניים איימה בת הזוג כי תתלונן עליו במשטרה, הוא לטענתה סטר לה ואיים שיהרוג אותה. אמו, טוענת כי הדברים רחוקים מאוד מלהזכיר אותו. "אני בשוק אדיר, אני לא חושבת שהגיע לו, הוא טיפוס מאוד רחוק מאוד מלהיות אלים, אף אחד מאתנו לא שמח על זה. אני חושבת שגם (אישתו) בעצמה מבינה שזה היה לא לעניין מה שאומרים".

בחקירתו אישר הזמר שמערכת היחסים עם בת זוגו שצעירה ממנו משמעותית אכן הפכפכה וסוערת, כך לדבריו. עם זאת הכחיש שתקף אותה או שפעל בניגוד לחוק. "דברים קורים, לפעמים הם יוצאים מכלל פרופורציה, זה בדיוק מה שקרה, ואם הוא לא היה... שכל כך הרבה אנשים מכירים אותו אף אחד לא היה בכלל מדבר על זה", הוסיפה האם.

בינתיים, ברשתות החברתית כבר החלה חרושת שמועות לגבי זהותו של המוזיקאי, אולם עדיין לא ניתן לחשוף את זהותו. בית המשפט יכריע הערב אם להאריך את מעצרו או לשחררו בתנאים מגבילים וגם אם ניתן יהיה לפרסם את שמו.