חשד: ייבאו נשים מחו"ל לשם העסקתן בזנות

המשטרה עצרה אמש שני גברים וצעירה מהצפון בחשד שניהלו רשת לייבוא נשים מחו"ל לשם העסקתן בזנות. מחקירה ראשונית עולה, כי הצעירה היא שתיווכה בין הצדדים. היום האריך בית המשפט את מעצרם בחמישה ימים

חשד: ייבוא נשים לזנות. אילוסטרציה (רויטרס)

בית משפט השלום בחיפה האריך היום בחמישה ימים את מעצרם של שני גברים בשנות ה-30 לחייהם מקריית חיים ונצרת, יחד עם צעירה מאוקראינה, בחשד שניהלו רשת לייבוא נשים מחו"ל לשם העסקתן בזנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית עולה, כי השלושה, שני תושבי קריית חיים ונצרת וצעירה אוקראינית המתגוררת בארץ, עמדו בקשר עם נשים ממדינות חבר העמים לשעבר ושידלו אותן להגיע לישראל למטרת עיסוק בזנות. על פי החשד, הצעירה היא שתיווכה בין רשת היבואנים לנשים מחו"ל. אמש נחתו בישראל שתי נשים, שהודו בחקירתן כי הובאו לארץ כדי לעבוד כיצאניות.

בעקבות הודאתן של השתיים, נעצרו מפעילי רשת הייבוא. מפקד היחידה המרכזית במחוז חוף, ניצב-משנה אלי אסייג, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, כי "בידינו ראיות על כך שהרשת פעלה להבאת הנשים בארץ לשם עיסוק בזנות". הוא הוסיף, כי "מדובר בעבירה חמורה שהעונש עליה עשוי להגיע עד לעשר שנות מאסר וצפויים מעצרים נוספים בפרשה". היום האריך בית המשפט את מעצרם של השלושה בחמישה ימים.