מאבטח בבי"ס בנצרת עילית נדקר ונשקו נחטף

אלמוני התנפל על המאבטח שעמד בשער בית הספר, דקר אותו וחטף ממנו את נשקו האישי. הוא תקף גם את השרת שהגיע לסייע. השניים פונו במצב קל-בינוני לקבלת טיפול בבית החולים. המשטרה פתחה בסריקות אחר החשוד ועל פי הערכות ראשוניות הרקע למקרה פלילי

מאבטח הותקף בבית הספר, ארכיון (חדשות 2)

מאבטח בבית ספר "עצמון" בנצרת עילית הותקף הבוקר על ידי אלמוני שהתנפל עליו, גנב את נשקו באיומי סכין ונמלט מהמקום. שרת בית הספר שהגיע לסייע למאבטח הותקף אף הוא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, האלמוני שהגיע לשער בית הספר כשהוא רעול פנים החל להתעמת עם המאבטח שהתנגד לניסיון חטיפת הנשק ונדקר קלות בידו. אב בית הספר, ששמע את זעקות המאבטח מיהר למקום, ניסה למנוע את חטיפת הנשק ונדקר בבטנו.

פרמדיקים של מד"א מרחב גלבוע שהוזעקו למקום העניקו לשניים טיפול רפואי ראשוני ופינו אותם לבית החולים העמק בעפולה. אחד הפצועים, גבר בשנות ה-50 לחייו סובל מדקירה בבטנו ומצבו מוגדר בינוני-קל, מצבו של הפצוע השני, גבר כבן 30 מוגדר קל לאחר שנחתך בידו.

המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה ומבצעת סריקות באזור על מנת לאתר את החשוד שנמלט מהזירה עם נשקו של המאבטח. מחסומים הוצבו באזור בית הספר ובמספר דרכים בשכונות המרוחקות בעיר. על פי הערכות ראשוניות הרקע למקרה פלילי.