חשד לניסיון רצח: דרסה המאהבת של בעלה - ונמלטה

חוקרי המשטרה הצליחו לעלות על עקבותיה של תושבת פתח תקווה בת 44, שעל פי החשד פגעה עם רכבה במכוון באישה בת 35, שבה חשדה כי היא מנהלת רומן עם בעלה. בית משפט השלום שבעיר שחרר אותה למעצר בית בתנאים מגבילים - בשל מחלת הסרטן הסופנית שבה לקתה

זירת תאונה. ארכיון (חדשות 2)

תושבת פתח תקווה בת 44, החולה בסרטן סופני, נעצרה אתמול לאחר שעל פי החשד ניסתה לדרוס את חברתה לעבודה, אישה בת 35, שלטענתה קיימה קשר מיני עם בעלה. בחקירתה הודתה הראשונה במיוחס לה והיום החליט בית המשפט לשחררה למעצר בית בתנאים מגבילים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש אתמול בשעות הצהריים ,אז התקבל דיווח במוקד משטרת פתח תקווה על תאונת פגע וברח. כשהגיעו השוטרים כשהם מלווים בפראמדיקים של מגן דוד אדום למקום, הם מצאו את האישה , שלמזלה נפגעה קל בלבד - והרכב הפוגע אינו נמצא בזירה.

לאחר מכן, כך עולה מפרטי החקירה, הצליחו מספר עדי ראייה לרשום את מספר הרכב שנמלט מהמקום, וסייעו לשוטרים להתחקות אחר עקבותיה של הנהגת הפוגעת. "הגיעו אלינו דיווחים רבים מאנשים שהעבירו לנו את מספר הרכב הדורס", אמר אמר ששי שלמה, סגן מפקד תחנת פתח תקווה, והוסיף: "הגענו לביתה של החשודה, ומבדיקה מהירה עלה שהיא ניסתה לעשות זאת במכוון כדי לפגוע במאהבת של בעלה. בחקירתה הודתה האישה במיוחס לה וקשרה את עצמה לאירוע".

במשטרה הגדירו את המעשה כחשד לניסיון רצח, והיום הובאה הנהגת החשודה בדריסה לבית משפט השלום שבעיר, לדיון בעניינה, שבסיומו ובצעד חריג - שוחררה למעצר בית בתנאים מגבילים יחד עם צו הרחקה מקורבן הדריסה. ההחלטה, כך מתברר, באה בעקבות מחלת הסרטן הסופנית שבה לקתה האישה.