הודה ברצח אשתו: "היא לא ניקתה טוב"

מקרה שני של רצח בתוך המשפחה בתוך כמה שעות: שוטרים שהוזעקו לדירה באילת הבוקר מצאו את גופתה של אישה בת 43. בעלה טען תחילה כי מצא אותה כך וניסה להחיותה, אך בהמשך הודה בהכאתה ושחזר את המעשה. "היא לא ניקתה כמו שצריך", הסביר לחוקרי המשטרה את המניע לתקיפה

הבעל שחזר את המעשה, ארכיון (חדשות 2)

בתוך פחות מיממה, מקרה שני של אלימות בתוך המשפחה מסתיים ברצח אישה: גבר בן 49, תושב אילת, חשוד כי הכה למוות את אשתו בת ה-43 משום שלדבריו, לא ניהלה את משק הבית בצורה שהשביעה את רצונו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי החשד, עקב סכסוך שהתגלע בין השניים הכה אמש הבעל את אשתו עד שאיבדה הכרה. הוא הלך לישון וכשהתעורר הבחין כי אשתו אינה נושמת. הבעל הזעיק את כוחות המשטרה וצוותי מד"א וטען כי ניסה לבצע באשתו פעולות החייאה.

מאוחר יותר, במהלך חקירתו על ידי אנשי מחלק התשאול של משטרת מרחב אילת, הוא הודה בתקיפת האישה ושחזר את המעשה. הוא סיפר לחוקרים המופתעים שהכה אותה כי "לא ניקתה את הדירה". לדבריו, לאחר מכן הוא חזר לישון והופתע למצוא אותה ללא רוח חיים בבוקר. הוא יובא היום לדיון בהארכת מעצר בבית משפט השלום בעיר.

אמש נמצאה אישה נוספת, כבת 30, ללא רוח חיים בדירה בה היא מתגוררת בפתח תקווה. שכנים המתגוררים בסמוך לדירת האישה, אזרחית זרה מאריתריאה, סיפרו כי במהלך הלילה שמעו צעקות חזקות במיוחד. השוטרים שהגיעו למקום עצרו זמן קצר לאחר מכן את בעלה של האישה והוא נלקח לחקירה בחשד לרצח.