האב שהכה את המורה של בנו מואשם בתקיפה

מאז יום שישי מצוי אב בן 47 מהוד השרון במעצר, לאחר שעל פי החשד תקף והכה את המורה של בנו - לעיני התלמידים בבית הספר - כי החרים את הנייד של הנער. היום הגישה הפרקליטות לבית משפט השלום בכפר סבא כתב אישום נגד האב בגין תקיפת המורה. המשטרה ביקשה לשחררו למעצר בית בתנאים מגבילים

כתב אישום הוגש לבית משפט השלום בכפר סבא נגד האב החשוד שהכה את המורה של בנו בחטיבת ביניים בהוד השרון ביום שישי האחרון - רק כי החרים את הטלפון הנייד של התלמיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האב מואשם בתקיפה, המשטרה ביקשה מבית המשפט לשחררו למעצר בית בתנאים מגבילים בטענה כי התנהגותו אלימה וחסרת רסן.

אמש תיאר המורה בשיחה עם חדשות 2 את תחושותיו. "אני חש מבוכה רבה, ההרגשה לא נעימה בכלל", סיפר המורה. ביום שישי האחרון, טרם האירוע, היו תלמידיו בעיצומו של מבחן. הוא הבחין באחד הנערים ששיחק בטלפון הנייד שלו והחרים את המכשיר, בהתאם לתקנון הבית-ספרי. התלמיד מיהר להזעיק את הוריו - והשניים, כבקשתו, התייצבו במוסד. האב פרץ לתוך בית הספר, ולפי החשד קילל את המורה ותקף אותו לנגד עיניהם של התלמידים ההמומים - שחלקם היו מי שהפרידו, לבסוף, בין הצדדים.

מסכת האלימות נגד המורה לא הסתיימה בכיתה: האב החשוד המתין ל-א' עד ההפסקה ואז שוב התנפל וצעק עליו. אחר כך חנק והכה אותו עד שמורים התערבו והזעיקו את המשטרה. המורה פונה לבית החולים "מאיר" שבכפר סבא, שם ניתן לו טיפול רפואי.

רעיית החשוד: "היועצת חולה עליו"

מעצרו של האב החשוד, בן 47, הוארך אתמול בשלושה ימים בטענה שנשקפת ממנו סכנה לציבור. רעייתו, לעומת זאת, האשימה כי המורה הוא שהתנכל לבנם כבר תקופה ארוכה.

בריאיון עמה אמרה: "כנראה שהבן שלי לא בא לו טוב, בסדר - אבל למה להתעלל בו ולהגיד לחברים שלו לא להיות חברים שלו? כל המורות אוהבות אותו. היועצת חולה עליו. ילד מקסים שאין לו שום בעיות משמעת".