חשד לניסיון רצח באשדוד: דקר את בת זוגו - וניסה להתאבד

אריתראי בשנות ה-20 לחייו חשוד שדקר את בת זוגו וניסה להתאבד. כוחות פינו אותו לבית החולים שם הוא מורדם ומונשם במצב קשה. בת זוגו נפצעה קל לאחר שנדקה בפלע גופה העליון. הרקע לאירוע ככל הנראה רומנטי

חשד לניסיון רצח והתאבדות. אילוסטרציה (AP)

חשד לרצח והתאבדות באשדוד: שני אזרחי אריתראה, בשנות ה-20 לחייהם שניהלו קשר רומנטי, נמצאו הבוקר פצועים בביתם באשדוד לאחר שככל הנראה הגבר דקר את אשתו במטרה לרצוח אותה, ולאחר מכן ניסה להתאבד בתלייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגבר הפצוע הועבר לבית החולים קפלן שם הוא מורדם ומונשם ומצבו מוגדר קשה. האישה נפצעה קל לאחר שנדקרה בפלג גופה העליון. גורם במשטרה אמר כי הרקע לאירוע הוא ככל הנראה רומנטי. שכני בני הזוג הזעיקו את השוטרים לאחר ששמעו זעקות מדירתם.

רק לפני כשבועיים נעצר נתין זר מאריתריאה בחשד שרצח את אשתו בת ה-30 בדירתם ברחוב סולומון בתל אביב, סמוך לתחנה המרכזית בעיר. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע מצאו אותה דקורה במצב קשה, ולאחר מכן נאלצו לקבוע את מותה.

אחיה סיפר לחוקרי המשטרה כי הוא יצא בבוקר מביתם לעבודה ואז שמע את השניים רבים. כשחזר בשעות הצהריים מצא את אחותו שרועה על המיטה כשהיא דקורה במספר מקומות בגופה והתקשר להזעיק את המשטרה.