נעצרו שני חשודים במעורבות ברצח הנער בחולון

התקדמות בחקירת דקירתו למוות של יוסף זוהר בן ה-14 בחולון: המשטרה עצרה חשוד במעורבות במעשה. על פי החשד ולפי עדויות של מכריו, מריבה על אופניים היא שגרמה לתקיפה. במהלך הערב נעצר קטין נוסף, מעורבותו נבדקת והוא יובא להארכת מעצר מחר בבוקר

יוסף זוהר, ארכיון (באדיבות המשפחה)

המשטרה עצרה חשוד במעורבות ברצח הנער יוסף זוהר מחולון, שנדקר אמש למוות באזור התעשייה בעיר בעקבות מריבה על אופניים. במקביל, נמשכים מאמצי חקירה נוספים אודות המקרה הטראגי והמיותר שבו איבד הנער בן ה-14 את חייו. במהלך הערב (חמישי) נעצר קטין נוסף, מעורבותו נבדקת והוא יובא להארכת מעצר מחר בבוקר. במשטרה מחפשים אחר מוערבים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשהיא עדיין מתקשה לעכל את המציאות המרה, שחזרה אמו של יוסף את הרגע שבו הזעיקו אותה חבריו. "ילדים מהשכונה צלצלו אליי ואמרו לי שיוסף נדקר במרכז", סיפרה לחדשות 2 Online. "רצתי לשם, אבל בזירה לא נתנו לי להיכנס. כבר לא היה מה לעשות, עד שפינו את הגופה משם לקח קרוב לשעתיים".

אחיו של זוהר ספד לו בעמוד הפייסבוק שלו. "רק לפני כמה שעות צחקנו יחד, ועכשיו אנחנו בדרך לזהות את הגופה שלך", כתב. "היית רק בן 14, עוד לא עברת כלום וככה הלכת לי למקום שלא אוכל להחזיר אותך".

"אח שלי הקטן, ילד יפה שלי, כל אות שנכתבת נופלת עוד דמעה, כל רגע שעובר אני רק מעכל שזהו, יותר לא תחזור, יותר לא יהיו כל אותם רגעים יפים שעברנו", הוסיף האח האבל. "יותר לא נטוס לאומן בראש השנה ביחד, יותר לא תיכנס הביתה בארבע בבוקר ותעיר את כל הבית. אני מצטער, מצטער שלא תמיד אמרתי לך כמה אני אוהב אותך וכמה אתה חשוב לי".

בשעות הלילה עצרה המשטרה שלושה חשודים במעשה, בני 16 ו-17, אך בהמשך הם שוחררו, לאחר שהתברר כי לא היו מעורבים בתקרית. מפקד מרחב איילון, ניצב משנה נתן בוזנה, הורה להקים צוות חקירה מיוחד לבדיקת נסיבות הרצח, שהביא למציאת החשוד הנוסף.