אחיו של אלפרון: "לא חוששים לחיינו"

זלמן אלפרון, שאחיו ניסים שרד בצהריים ניסיון חיסול עשירי במספר לאחר שמטען הושלך לעבר הרכב בו נסע בת"א, שוחח עם חדשות 2 דקות אחרי האירוע. הוא סיפר כי שוחח עם אחיו, "שמרגיש טוב", ואמר שבמשפחה יודעים מי "הפחדנים מוגי לב שאחראים לפיצוץ". האזינו לשיחה

המשטרה עוסקת גם בשעה זו בניסיון להבין מי היה האופנוען שהשליך את המטען על רכבו של העבריין ניסים אלפרון בשעות הצהריים במרכז תל אביב ומי עמד מאחוריו. החקירה רק בתחילתה, אך לאחיו של ניסים, זלמן אלפרון, אין ספק באשר לזהות מזמיני החיסול. "במשטרה יודעים מי הם", הוא אמר לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דקות לאחר הפיצוץ סיפר זלמן בראיון לחדשות 2 כי שוחח עם אחיו וכי ניסים וגם בתו, ששהתה עמו ברכב, במצב טוב. "הכל בסדר", אמר והמשיך לתקוף את אותם גורמים עלומים, שסירב לנקוב בשמם. "זו כבר פעם עשירית שהם מנסים לעשות את זה", אמר. "יימח שמם, פחדנים מוגי לב".

זלמן אלפרון הוסיף: "הם יודעים מי הם, כל המשטרה יודעת. הכל בסדר, הם פחדנים. אנחנו צדיקים, לא יעזור להם. כל המצוות שניסים עושה - זה מה שעוזר לו".

כשנשאל האם משפחתו יורדת כעת למחתרת או חוששת ממתקפות או ניסיונות חיסול נוספים השיב זלמן: "אנחנו לא חוששים לחיינו בכלל. אנחנו לא רואים אותם ממטר ולא מפחדים מאף אחד".