"החתול": אלפרון שרד בפעם העשירית

גם את הפיצוץ הזה שרד ניסים אלפרון, העבריין המוכר שזכה בשל המאמצים התכופים והכושלים לפגוע בו לכינוי "החתול". אלפרון, שכבר איבד את אחיו יעקב לפני מספר שנים בנסיבות דומות, נפצע קל בלבד ממספר שריטות בפיצוץ המטען שהושלך לעבר רכבו. "אני מרגיש טוב", הבהיר

מצליח לשרוד שוב ושוב, אלפרון (חדשות 2)

הפיצוץ שהרעיד היום את לב תל אביב התברר, כך על פי הערכות המשטרה, כניסיון נוסף לחסל את ניסים אלפרון. העבריין המוכר נפצע באורח קל, לאחר שאופנוע נצמד לרכבו והשליך לעברו מטען חבלה. "אני מרגיש טוב, יש לי רק מספר שריטות על הגוף", אמר זמן קצר לאחר הפיצוץ לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ניסיונות החיסול אינם זרים לאלפרון וזוהי למעשה הפעם העשירית בה מנסים גורמים בעולם התחתון להתנקש בחייו. אלפרון נודע בשל כך בכינוי "החתול", זאת בשל ההצלחה יוצאת הדופן שלו לשרוד פעם אחר פעם את מאמציהם של עבריינים יריבים ומתנקשים שכירים לפגוע בו.

הפיצוץ סמוך לקריה, היום (לירון עלבי)

בחודש יולי האחרון התפוצץ מטען חבלה בג'יפ של אלפרון בסמוך לביתו ברמת גן. גם הפעם הוא שרד את האירוע ורק נהגו נפצע קל. במקרה נוסף שאירע מספר שנים קודם לכן, הוטמן מטען חבלה במכון לא חוקי לשטיפת מכוניות שהיה ברשות ניסים אלפרון, כמה אנשים נפגעו אך היעד עצמו שוב יצא ללא פגע. במקרה נוסף נשלחו רוצחים שכירים מבלארוס לביתו, אלפרון לא חשש ואף הצליח להניס אותם כשהוא לא חמוש.

אחיו של ניסים, יעקב אלפרון, חוסל בשנת 2008 כשמטען שהוסתר ברכבו התפוצץ בעת שנסע בדרך נמיר בתל אביב. גם בחייו של אלפרון האח ניסו להתנקש מספר רב של פעמים, העבריינים לא פסקו עד שהצליחו במשימתם. ניתן להעריך כי המאבקים בעולם התחתון רק צפויים להחמיר בעקבות האירוע היום.