ניסים אלפרון לאחר ניסיון החיסול: "מרגיש טוב"

סמוך לשעה 13:00 נשמע פיצוץ ברכב מסוג מאזדה סמוך לקריה בתל אביב. מדובר בניסיון חיסול של איש העולם התחתון ניסים אלפרון, שרק נשרט כתוצאה מהפיצוץ. שלושה בני אדם נפצעו באורח קל מאוד. עד ראייה: רוכב אופנוע השליך מטען ונמלט מהמקום

ניסיון חיסול פלילי בלב תל אביב - אלפרון שוב על הכוונת: פיצוץ עז אירע סמוך לשעה 13:00 במכונית מסוג מאזדה, בה נסע העבריין ניסים אלפרון יחד עם בתו. על פי הערכת המשטרה מדובר בניסיון חיסול עשירי במספר של העבריין המוכר, שיצא גם הפעם רק עם שריטות קלות מהאירוע. מיד לאחר האירוע סיפר אלפרון לחדשות 2 כי הוא "מרגיש טוב". המשטרה חסמה את הכבישים במקום ובאזור מורגשים עומסי תנועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כוחות גדולים של משטרה ומד"א הגיעו למקום. שלושה בני אדם נפצעו קל מאוד ופונו לבית החולים איכילוב בעיר ושישה בני אדם נוספים לקו בחרדה. אלפרון הצליח לברוח מהמקום, אך בתו נשארה ברכב. עד ראייה סיפר כי רוכב אופנוע השליך מטען לעבר הרכב ונמלט מהמקום. זמן קצר לאחר מכן נתפס רוכב האופנוע החשוד בביצוע המעשה על ידי כוחות המשטרה. הפיצוץ הורגש גם באוטובוס שנסע בצמוד למכונית הפרטית ונשמע בכל האזור וגם בבסיס הקרייה הסמוך.

ניסים אלפרון. ניסיון חיסול עשירי (חדשות 2)

"אנחנו טיפלנו במספר נפגעים עם פגיעות קלות, ויש שלושה נפגעים שמוגדרים במצב קל מאוד, ועוד 3 נפגעי חרדה", סיפר מנכ"ל מד"א אלי בין בשיחה עם חדשות 2. "הפעלנו את נוהל אירוע רב הנפגעים של מגן דוד אדום ברגע שהתקבלה הקריאה במוקדים".

"אופנוע לבן הכניס מטען לרכב"

"נסעתי באוטובוס ממול וכשהתקרבתי לצומת שמעתי פיצוץ ועשן מיתמר כלפי מעלה", סיפר לחדשות 2 רמי שקד, עד ראייה. "מיד ביקשתי מהנהג שיוריד אותי ואחד הנוסעים שגם הוא ירד מהאוטובוס סיפר שראה אופנוע בצבע לבן נמלט מהמקום לאחר שהשליך מטען לעבר הרכב הפרטי".

זירת האירוע מלמעלה (חדשות 2)

"מדובר באירוע קטן והוא ככל הנראה על רקע פלילי - אנחנו מבקשים מהאנשים לא להגיע לאזור האירוע", אמר אסף זמיר, סגן ראש עיריית תל אביב.

בהכנת הידיעה השתתפו גלעד שלמור, ניר דבורי, משה נוסבאום, עזרי עמרם וברהנו טגניה