המתלוננת על אונס בידי אביה "הועלמה" מהארץ

גבר חרדי ממשפחה מוכרת נעצר בחשד שגרם לצעירה בת 19 לעזוב את ישראל, שהתלוננה במשטרה כי נאנסה בידי אביה. מתברר, כי לפני כשבועיים נודע לחוקרי המשטרה כי היא עזבה את הארץ במפתיע, דבר שגרם לפתיחתה של חקירה נוספת ולמעצרו של האיש. פרקליטו: "מרשי מכחיש את המיוחס לו"

היחידה הארצית לחקירות הונאה חוקרת חשד שלפיו גבר חרדי סייע להעלים מהארץ את אחייניתו, שאמורה הייתה להעיד בבית המשפט כנגד אביה, המואשם כי אנס אותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מדובר במשפחה מוכרת ברחוב החרדי, שנגד כמה מבניה מתנהלת חקירה ממושכת בחשד לעבירות של מעילה בכספים והטרדות מיניות. מתברר, כי לפני מספר חודשים, הוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים כתב אישום נגד אחד האחים בחשד שבמשך שנים ביצע עבירות מין בבתו, כולל מעשי אונס. הבת, כיום בת 19, היא המתלוננת והעדה המרכזית בתיק.

אלא, שלפני פחות משבועיים, נודע לחוקרי המשטרה כי היא עזבה את הארץ במפתיע. בעקבות חקירה ממושכת נעצר אח אחר במשפחה בחשד שהיה מעורב בהוצאתה של הצעירה מישראל, זאת, על מנת שלא תעיד נגד אביה.

כעת, מתמקדת החקירה בניסיון להשגת עדות מאחד ממקורביה של הצעירה, שעל פי הידוע ציינה בפניו כי חששה העיקרי הוא שבני משפחתה יגרמה לה לעזוב את הארץ, ובכך לא להעיד נגד אביה. אם תושג עדות כשזו ותוצג לבית המשפט, לא יהיה צורך בהבאתה של הצעירה ארצה וניתן יהיה להסתפק רק בתלונתה ובעדות שמסרה במשטרה.

"מרשי מכחיש את החשד נגדו", אמר פרקליטו של האח שנעצר, עו"ד רפאל פריג', והוסיף: "אין למשטרה שום ראיה לכך שמרשו סייע בהוצאת אחייניתו מן הארץ".