הנערה ששודלה לזנות: "הייתי תמימה; הוא ידע שאנו קטינות"

אחת הנערות שע"פ החשד סיפקה שירותי מין בפרשת "תעשיית הזנות" בת"א, משחזרת בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט את רגעי הזוועה. "לא הפריע להם שאנחנו קטינות", היא אומרת וקוראת להורים לשמור על בנותיהם

שעות לאחר שפורסמה הפרשה שבמרכזה עומדת צעירה בת 26 מתל אביב, בחשד ששידלה קטינות לזנות בכך שתיווכה ביניהן לבין תושב טייבה שעמו קיימו יחסין מין בתמורה למתנות - מתייצבת הערב אחת מהנערות המעורבות בפרשה מול המצלמות ומגוללת את שעבר עליה מאז שהייתה בת 14 ועד לפני כשנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה התחיל לפני ארבע שנים", משחזרת הצעירה את סיפורה הקשה בראיון לחדשות 2 באינטרנט. "הייתה לי חברה טובה וקרה שהתרועענו עם אנשים מבוגרים מאיתנו. היינו תמימות". היא המשיכה, וסיפרה כי בשלב מסוים הציעה לה חברתה להיפגש עם החשודה בשידול. "חברה שלי הכירה לי אותה והתקשרה אליי", אמרה. "היא הזמינה אותי להיפגש עם בחור מסוים ואמרה שהוא משלם כסף. בהתחלה לא הסכמתי כי שמעתי שהוא ערבי, אך בסופו של דבר השתכנעתי, הלכתי איתה ונפגשנו איתו. הוא לקח אותנו לאיזה מקום מבודד עם חולות ועצים. היינו בתוך האוטו וקרה מה שקרה".

בהמשך, כך עולה מדבריה, חששה להיעתר להצעת השניים לספק שירותי מין בתמורה לתשלום, אך עד מהרה התרצתה. "הלכתי איתו, והמצב התדרדר", אמרה. "התחלתי להכיר עוד ועוד אנשים כאלה, אך עם הזמן התחלתי להרגיש טוב עם מה שאני עושה - זאת בשל סכומי הכסף שהרווחתי". יחד עם זאת, ציינה כי לא היה מדובר בסכומים גבוהים. "כמה מאות שקלים למפגש", סיפרה.

"שאלתי: 'לא מפריע לך שאני קטינה?', הוא ענה: 'לא'" 

בפגישתה הראשונה עם ה"לקוח", שאלה אותו הנערה האם העובדה שהיא מתחת לגיל 18 אינה מפריעה לא. "הוא אמר: 'לא, מה הבעיה עם זה?'". אי אפשר להתעלם מסיפור חייה הקשה של הקטינה, שבמרכזו עומדת העובדה שגדלה ללא דמות אב בשל גירושי הוריה כשהייתה בת 11. "זה היה חסר לי בחיי", אמרה. "אז כנראה שנאלצתי לצאת ולחפש את זה בחוץ", הוסיפה.

"אני מבקשת מההורים, בכל לשון של בקשה: שמרו על בנותיכם, הן תמימות ומתגלגלות למקומות לא טובים", אמרה. המידע לגבי הפרשה הגיע לידי המשטרה כבר בחודש אוקטובר האחרון, עם עדותן של דתי קטינות שהודו בחקירתן כי עבדו בזנות בתמורה לכסף, בגדים וטובות הנאה נוספות שניתנו להן. עד כה ידוע למשטרה על תשע נערות ששודלו לזנות, כולן תושבות ערי המרכז.

במרכז הפרשה עומדת תושבת תל אביב בת 26, אמא לילד בן חמש, שעל פי החשד תיווכה בין תושב טייבה לבין שתי קטינות שקיימו עימו יחסי מין בתמורה למתנות. בהמשך הקטינות, משכו בנות נוספות לעבוד איתן. גם קונה השירותים סיפר לחבריו על הטרף הקל והגדיל את מעגל ה"לקוחות".

עצור נוסף, גם הוא תושב טייבה בן 47, חשוד כי לימד את הקטינות מה עליהן לעשות וכיצד לנהוג עם הלקוחות. עד כה נעצרו תשעה חשודים המעורבים ברמות שונות בפרשה ובהמשך צפויים מעצרים נוספים.