הרצח בתל-שבע: מעצר החשודה הוארך

בבית המשפט הוחלט להותיר מאחורי סורג ובריח נערה בת 17, אחרי שבחקירתה הודתה שדקרה למוות את בעלה, כבן 40, ושחזרה את המעשה. אחיה לחדשות 2: "היא אמרה שהוא תקף אותה וניסה לתקוף אותה מינית"

למחרת הרצח המזעזע ביישוב עומר שבנגב, הובאה בצהריים לבית משפט השלום בבאר-שבע החשודה במעשה - נערה בת 17 וחצי מתל-שבע. בתום הדיון הוחלט להאריך את מעצרה עד ליום חמישי הקרוב. עוד קודם לכן היא הודתה בחקירתה שדקרה למוות אמש את בעלה, גבר כבן 40, שאליו נישאה רק בימים האחרונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לטענת החשודה, שאף שחזרה את המעשה, הותקפה מינית על-ידי המנוח וסיפרה כי נאלצה להינשא לו אף שהתנגדה לכך.

אחיה של הנערה סיפר לחדשות 2 כי למרות גילה הצעיר של אחותו, היו חייה רצופים קשיים. "המצב הכלכלי לא טוב", הוא אמר. "אחותי התחתנה בעבר עם נכה והנישואים הללו לא היו מוצלחים. היא התגרשה ממנו ואז התחתנה שוב עם המנוח. בני המשפחה ידעו שהוא לא התנהג אליה טוב ובעבר הוא ישב בכלא. היא גם אמרה שהוא תקף אותה באכזריות".

עורך הדין תומר אורינוב (חדשות 2)
לדברי האח, בין הצעירה לבין בעלה התלקח ויכוח עוד ביום רביעי האחרון. "בהתחלה היא הסכימה להתחתן איתו והייתה מרוצה. הם הלכו יחד לבית מלון ורבו, לכן היא עזבה את המקום אבל בני המשפחה שכנעו אותה לחזור למחרת", הוא סיפר - והוסיף: "הופתענו מהאסון הזה. בעברה היא ניסתה להתאבד וקיבלה כדורים פסיכיאטריים. אולי הגיל השפיע עליה, ואולי גם החתונה השנייה - כי בעלה היה מבוגר מדי".

סנגורה של החשודה, עורך הדין תומר אורינוב מהסנגוריה הציבורית, אמר: "מדובר בסיפור עצוב ומורכב של קטינה עם מסלול חיים קשה ומסמר שיער. החקירה נמצאת בראשיתה ויש לבדוק היטב את המצב הנפשי - גם שלה וגם זה שהיה למנוח. אנו נשקול לערוך לה הסתכלות פסיכיאטרית".