לילה של אלימות בדרום

המשטרה פתחה בחקירה נגד צעירה מהיישוב תל שבע שעל פי החשד דקרה למוות את בעלה בעת נסיעה ביישוב עומר, לו נישאה לפני מספר ימים. ב"ישראל היום" דווח כי בחקירתה טענה הצעירה כי בעלה ניסה לתקוף אותה. בהמשך הלילה אותרה גופת גבר באשל הנשיא, לאחר שככל הנראה נורה בראשו בעקבות סכסוך ישן

הרכב בזירת הרצח בעומר (ניסים ניר)

גבר בשנות ה-40 לחייו, תושב תל-שבע שבנגב, נרצח אמש ביישוב עומר במספר רב של דקירות סכין בגבו. המשטרה עצרה את אשתו, בת 17, שהודתה במהלך חקירתה במעשה ואף שחזרה אותו. העיתון "ישראל היום" מפרסם כי במהלך חקירתה אמרה החשודה כי בעלה תקף אותה וכי חששה לחייה. "אמרתי שאני חייבת להגן על עצמי, לא התכוונתי שזה ייגמר כך", אמרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הצעירה שרק לפני מספר ימים נישאה לבעלה, נקלעה לויכוח עימו בעת שנסעו במכוניתם ביישוב עומר הסמוך לתל שבע. בעת שחשה מאויימת בידי בעלה, החלה החשודה לדקור אותו במספר מקומות בפלג גופו העליון. כתוצאה מכך, איבד הבעל את השליטה על הרכב והתנגש בעץ.

צוות מד"א שהוזעק ליישוב לאחר שאותרה גופתו של הגבר הדקור נאלץ לקבוע את מותו. עדי ראייה ששהו בזירת האירוע, סיפרו כי הנערה נצפתה במצב "היסטרי" לחלוטין כשהיא ממררת בבכי. אחת השכנות אף העידה כי הנערה החלה לצעוק על כוחות המשטרות וצוות מד"א שהגיעו למקום בעת גילוי הגופה. הצעירה תובא בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרה בפני שופט בבית המשפט.

אשל הנשיא: גופת גבר נמצאה בשטח פתוח

בהמשכו של הלילה רווי האלימות בדרום אותרה גופתו של שומר בשנות ה-60 לחייו במתחם הרכבת באשל הנשיא, עליה נמצאו סימני ירי. על פי החשד, הגבר נורה בראשו למוות על ידי אלמוני. מחקירה ראשונית בה פתחה היחידה המרכזית במרחב הנגב עולה כי הקורבן, תושב הפזורה הבדואית, נרצח ככל הנראה על רקע "סכסוך ישן" שבו היה מעורב, וכעת מנסים במשטרה לאתר חשודים בביצוע המעשה.