ליברמן: "היועץ לשעבר נעלם? זו המצאה של אנשים עם דמיון חולני"

יו"ר ישראל ביתנו התייחס לטענות לפיהן יועצו לשעבר, מיכאל פלקוב, "נעלם" באופן מסתורי ותקף בחריפות את העיתונאים: "אלה סיפורים בדויים ומופרכים, תסריטים הזויים שלקוחים מסרטי מדע בדיוני"

"הכל שטויות". ליברמן (רויטרס)

"שטויות, המצאות, הזיות": כך הגיב היום (רביעי) שר החוץ ויו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, לטענות שהעלו עיתונאים בימים האחרונים לפיהן מי ששימש בעבר יועץ התקשורת שלו, שעל פי החשד היה מעורב בחלק מהלבנת הכספים המיוחסת לבכירי המפלגה, נעלם או "הועלם" בנסיבות מסתוריות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

״חשבתי שמזג האוויר הסוער, הגשמים והקור, יקררו גם את חסידיה של אגתה כריסטי אבל אפילו הציפייה, השלג והסערות לא עשו זאת", כתב ליברמן בעמוד הפייסבוק שלו ואמר: "לכן אין מנוס מלהגיב לשיטפון של השטויות, ההמצאות והבדיות שפורסמו ביומיים האחרונים אודות מיכאל פלקוב".

"מהדברים שפורסמו בתקשורת אתמול ומהודעת המשפחה, ראינו שפלקוב שומר על קשר עם משפחתו ועם חבריו בארץ", כתב ליברמן ואמר: "לכן, הסיפורים בנוגע אליו לקוחים ממוחות ותסריטים הזויים".

ליברמן פירט בפוסט שכתב מהיכן הוא מכיר את פלקוב וסיכם: "את כל שאר הדברים שפורסמו בעניין אפשר לכנות, במקרה הטוב, המצאות של אנשים בעלי דמיון חולני״.