חשד לרצח בת"א: אריתראית בת 30 נדקרה למוות

המשטרה פתחה בחיפושים אחר נתין זר מאריתראה החשוד כי דקר למוות את בת זוגו ברחוב סולומון בתל אביב - ונמלט מהזירה. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ניסו להציל את חייה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. המשטרה חוקרת

חשד לרצח בת"א (רויטרס)

נתין זר מאריתריאה חשוד שרצח את אשתו בת ה-30 בדירתם ברחוב סולומון בתל אביב, סמוך לתחנה המרכזית בעיר. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע מצאו אותה דקורה במצב קשה, ולאחר מכן נאלצו לקבוע את מותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבדיקה ראשונית עולה שבשעות הבוקר נכחו בבית האישה אחיה ובעלה החשוד. אחיה סיפר לחוקרי המשטרה כי הוא יצא בבוקר מביתם לעבודה ואז שמע את השניים רבים. כשחזר בשעות הצהריים מצא את אחותו שרועה על המיטה כשהיא דקורה במספר מקומות בגופה והתקשר להזעיק את המשטרה.

חוקרי המשטרה שהגיעו זמן קצר לאחר מכן לזירה חושדים כי בן זוגה, נתין זר אף הוא, דקר את האישה מספר פעמים בפלג גופה העליון ונמלט מהמקום. כעת מתבצעות סריקות באזור על מנת לנסות ולאתר את החשוד במעשה.

בתחילת החודש נרצח צעיר בשנות ה-20 לחייו בטירה לאחר שאלמונים פתחו לעבר רכבו באש. בעקבות הפגיעה בו, איבד את השליטה על הרכב ואז התנגש בעוצמה בחומה המקיפה את אחד הבתים. כוחות ההצלה הוזעקו למקום, אך לאנשיהם לא נותר אלא לקבוע את מותו של הנהג.