פלסטיני מעזה חשוד בביצוע מעשי סדום בנערים

תושב הרצועה ששהה בישראל שלא כחוק שכר בחודשים האחרונים דירה בבני-ברק ועסק בניקיון ובשיפוץ ישיבות בעיר. לפי החשד, הוא התיידד עם כמה תלמידים, הזמין אותם לביתו - ואז שילם להם כדי שיקיימו עמו יחסי מין. בחקירתו הכחיש את המיוחס לו

צילום אילוסטרציה (חדשות 2)

פלסטיני בן 56 מרצועת עזה נעצר אתמול בחשד שביצע שורה של מעשי סדום בשני נערים כבני 15 מבני-ברק, שאותם הכיר בעבודות ניקיון ושיפוצים שנשכר לבצע בישיבות שבהן הם לומדים. חקירה העלתה כי החשוד נהג לשלם לשניים כדי שיקיימו עמו יחסי מין, בדירה בעירם שבה התגורר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה פתחה בחקירת הפרשה בעקבות מידע שהתקבל בימ"ר תל אביב אודות מעשיו של החשוד, שנעצר אתמול בדירה ששכר בבני-ברק. הוא התגורר במקום בחודשים האחרונים ושהה בישראל ללא היתר ובניגוד לחוק.

לפי החשד, זיהה הפלסטיני את חולשתם של הנערים - שנשרו ממסגרת החינוך שבה למדו. אחרי שהתיידד עמם, הזמין אחד מהם להגיע לביתו כדי לסייע לו בניקיון ובשיפוץ המקום. באותה הזדמנות, הציע לו תשלום אם בתמורה יאפשר לו לבצע בו את זממו.

מאוחר יותר סיפר הנער לאחד מחבריו על המגע שקיים עם החשוד ושכנע גם אותו לשכב עמו כדי לזכות בתשלום. האיש נעצר ובחקירתו הכחיש מכל וכל את המיוחס לו. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום שבתל אביב, ובמקביל נבדק האם נפלו צעירים נוספים קורבן למעשיו.