דנינו: "שישה עדי מדינה בפרשת השחיתות"

לדברי מפכ"ל המשטרה עדי המדינה סיפקו ראיות נגד גורמים במפלגת ישראל ביתנו וחשודים נוספים בפרשה. על התבטאותו החריפה של ליברמן אמר דנינו: "לא שופט אף אחד בתקופת בחירות"

מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו התייחס היום (שבת) לביקורת שהטיח יו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן במשטרה, ואמר כי פרשת השחיתות בה מעורבים חברים במפלגה היא אחת מפרשיות השוחד החמורות בתולדות המדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מדובר בפרשה כל כך חמורה ורחבה, שנוגעת לכל כך הרבה אנשים", אמר דנינו באירוע "שבתרבות" שנערך בבאר שבע. "אף אחד במדינת ישראל לא היה רוצה שנמתין עד אחרי הבחירות. החלטנו לפתוח בחקירה גלויה כי מדובר באחת הפרשות החמורות ביותר".

לדברי דנינו, במסגרת החקירה ישנם שישה עדי מדינה ולטענתו היא צפויה להסתיים עד חודש מאי. "הגענו להרבה מאוד חשדות בתחום השוחד וגניבת כספי ציבור", הוסיף המפכ"ל. "יש שם חשודים לא רק ממפלגת ישראל ביתנו".

"לא שופט בתקופת בחירות". ליברמן (ליברמן)

דנינו על דברי ליברמן: "לא שופט אף אחד בתקופת בחירות"

"נילחם בשחיתות בכל דרך למען אזרחי מדינת ישראל", הבהיר דנינו. "אני מעריך שנסיים את החקירה עד אמצע-סוף מאי ונעביר את התיק עם המלצותינו. אני לא זוכר תיקים עם שישה עדי מדינה. אני מאמין שיש שם ראיות".

דנינו אף התייחס להתבטאותו החריפה של ליברמן, לפיהם "המשטרה מנוהלת על ידי סוטי מין", ואמר: "אני לא שופט אף אחד על דברים שאמר בתקופת בחירות. מוטב לזכור את מעמדך, תפקידך ואחריותך לפני שאתה מוציא הצהרות".