צעיר ירה לעבר מאבטחת בבני ברק

אדם שהגיע בשעות הבוקר המוקדמות למפעל בעיר ירה לעבר מאבטחת שהייתה במקום וחטף ככל הנראה את נשקה האישי. החשוד נאבק עם המאבטחת וגרם לפציעתה באורח קל-בינוני ונפצע אך הוא כי זאת פתחה בירי לעברו. המשטרה הציבה מחסומים באזור והצליחה ללכוד אותו סמוך לקניון איילון ברמת גן

אלמוני ירה לעבר המאבטחת, מצבה בינוני-קל (חדשות 2)

דרמה התרחשה בשעות הבוקר המוקדמות בבני ברק, כשמאבטחת במפעל ברחוב הירקון נפצעה תוך כדי מאבק עם אלמוני, שירה לעברה, ככל הנראה הצליח לחטוף את נשקה, ושמט במקום את נשק הדמה שהיה בידו. הוא נמלט רגלית מזירת האירוע, ונלכד על ידי כוחות המשטרה בתום מרדף ממושך סמוך לקניון איילון ברמת גן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החשוד הגיע לקראת השעה 06:00 בבוקר לפתחו של מפעל "אלישרא" בבני ברק, תקף את המאבטחת שעמדה בשער הכניסה, חטף ממנה ככל הנראה את נשקה האישי ואף ירה לעברה. במהלך מאבק שהתפתח בין השניים נפצעה המאבטחת באורח קל-בינוני. למרות שנורתה היא השיבה בירי לעבר התוקף, הוא נפצע בידו, אך הצליח להימלט מהמקום. המאבטחת פונתה מהזירה על ידי צוות מד"א לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "איכילוב" בתל אביב.

התוקף נלכד בתום מצוד (חדשות 2)

המשטרה פתחה במצוד אחר התוקף ופרסה מחסומים באזור. בתום מרדף שנמשך כשעתיים הצליחו השוטרים לעצור את החשוד, ערבי ישראלי בשנות ה-30 לחייו. בתוך כך, חוקרי המשטרה העריכו כי הרקע לביצוע המעשה הינו פלילי, אך ציינו כי במקביל הם בודקים כיווני חקירה נוספים.