חשד: עו"ד גנב כספים מלקוחה וניסה לברוח מהארץ

במשטרה חקרו לאחרונה תלונה, לפיה עורך דין בן 37 מבני ברק מעל בכספי אחת מלקוחותיו ורוקן את חשבון הנאמנות שלה. אחרי שהטיחו בפניו את החשדות וזימנו אותו לחקירה, הודיע החשוד כי יגיע לחקירה כנדרש, אך ניסה להימלט לחו"ל. הוא נתפס אמש בנתב"ג - רגע לפני העלייה למטוס

מעל- וניסה לברוח מהארץ. אילוסטרציה (חדשות 2)

עקיצה וקוץ בה: המבקרים בנמל התעופה בן גוריון היו עדים אתמול לאירוע יוצא דופן. רגע לפני העלייה למטוס, נעצר עורך דין צעיר בשטח הנמל בחשד שניסה  להימלט מחקירת משטרה בנושא היעלמות מאות אלפי שקלים מחשבון נאמנות של לקוחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה חושדים כי עורך הדין, תושב בני ברק בן 37, ניסה להימלט, לאחר שהתעורר החשד כי מעל בכספיה של אחת מלקוחותיו, בת 40. לפני כשנה העבירה המתלוננת לידי החשוד כספים בסכום כולל של כ-450 אלף שקל, שהופקדו בחשבון נאמנות שנפתח על ידי עורך הדין עצמו. לפני כחודשיים גילתה המתלוננת לתדהמתה שנשארו בחשבונה עשרות שקלים בלבד.

מהחקירה שנפתחה במשטרה עלה כי החשוד העביר את כספיה של המתלוננת מחשבון הנאמנות לעסק להמרת מטבע, תוך ביצוע פעולות הסוואה והסתרה. אחר כך הוסיף ומשך עורך הדין החשוד את הכספים מחשבון הנאמנות. אתמול הוא זומן לחקירה ואישר את הגעתו.

למרות זאת, תוך זמן קצר הוא הגיע לנמל התעופה בן גוריון כשבכוונתו, ככל הנראה, להימלט מישראל. הוא נעצר טרם עלייתו למטוס על ידי חוקרי מפלג הונאה תל אביב.