החיפוש אחר טבעת המיליונים

טבעת משובצת יהלומים בשווי 2 מיליון דולר נגנבה לפני 3 שבועות במהלך שוד בבית פרטי ברעננה. מאז, חשוד במעשה נתפס, וחלק מהתכשיטים הגנובים נמצאו, אך לטבעת היקרה - אין זכר. החשוד מסרב לגלות היכן הטבעת, והמשטרה חושדת: לאחר שישתחרר הוא יוציא אותה ממקום המחבוא

טבעת נדירה בשווי מוערך של שני מיליון דולר נגנבה, על פי החשד מבית פרטי ברעננה. החשוד בגניבה נתפס כשהוא מנסה למכור את הטבעת היקרה לחנות תכשיטים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למרות שנעצר, נחקר והוגש נגדו כתב אישום, הוא לא מוכן לספר לחוקרים היכן החביא את הטבעת. "יצאתי מהבית להביא את אשתי מנתב"ג, וכשחזרתי ראיתי שהכל היה פרוץ והם לקחו איתם את הכספת, שבתוכה הייתה הטבעת. כל החיים של אשתי היו בכספת הזאת", מספר ז'ק בכרי, האיש שמביתו נגנבה הטבעת.

הטבעת היקרה עברה בירושה במשפחה והגיעה לביתו של בכרי לפני כמה חודשים. הטבעת הייתה שייכת לסילבי נתנזון, ניצולת שואה שלאחר המלחמה צברה הון בארה"ב ולאחר פטירתה הורישה לנכדים את הטבעת שעברה במשפחה מדור לדור.

 מסרב להסגיר מיקום הטבעת

החשוד בגניבה, בבית המשפט (חדשות 2)
ז'ק הגיש תלונה במשטרה וזמן קצר לאחר מכן נעצר חשוד בגניבה. מספר מהתכשיטים שגנב נמצאו מוסתרים בתיק של אשתו, אבל הטבעת לא הייתה שם. הוא מסרב להסגיר את מקומה של הטבעת. פרקליטו אומר כי הוא רוצה לסייע למשפחה וכי אם ישתחרר ממאסר הוא יצטרף לחיפושים.

במשטרה מעריכים כי הטבעת עדיין נמצאת אצל החשוד כי קשה למכור טבעת כל כך יקרה ונדירה בצורה בלתי חוקית. המשטרה מקווה שהוא לא החביא את הטבעת וישוב לקחת אותה כשישתחרר מהכלא, וכך יוכיח שהפשע יכול להיות משתלם.