נזרק מהתיכון בקריית מלאכי וחזר לנקום אחרי שנים: "פרקתי את הכעס"

גבר בן 33 מקריית מלאכי שנזרק מהתיכון בו למד לפני שנים הגיע למקום כדי לנקום. הוא שבר פחים והשתולל במתחם ולאחר מרדף קצר נעצר. "הוצאתי כעס על בית הספר בגלל העבר שלי", סיפר בחקירתו. בקרוב יוגש נגדו כתב אישום והוא יפצה את בית הספר

הגיע לנקום בתיכון. אילוסטרציה (עזרי עמרם)

עשה להם בית ספר: גבר בן 33 מקריית מלאכי נעצר ביום שבת האחרון לאחר שהגיע בשעה 14:00 בצהריים לבית ספר "עמל" בעיר, השתולל במתחם ושבר פחי אשפה, זאת לאחר שנקם על כך שנזרק מהתיכון לאחר שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחד הדיירים שמתגוררים בסמוך למוסד החינוכי זיהה את האיש והתקשר למוקד המשטרה. ניידת שהגיעה תוך זמן קצר עצרה את הגבר ליד מגרש הכדורגל לאחר מרדף קצר.

"הוצאתי כעס על בית הספר בגלל העבר שלי, זרקו אותי מפה בזמן שהייתי תלמיד", סיפר לשוטרים בחקירתו. "יש לי טראומה מזה וכדי להתמודד איתה החלטתי לפני מספר ימים לעשות את זה - פרקתי את הכעס ועכשיו אני בסדר". הוא הדגיש כי הוא ביקש לגרום נזק מדוד ולא גדול, ולראייה רק "הפך פחים".

בתום החקירה הוא הביע חרטה על מעשיו והנזק שגרם, ונשלח לביתו בתנאים מגבילים. בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום והוא גם יפצה את בית הספר בגין הנזקים שגרם. "אנחנו רואים בחומרה אירועים של ונדליזם במוסדות חינוך, במוסדות ציבור בכלל ובבתי ספר בפרט ואנחנו משקיעים מאמץ רב בפעילות גלויה וסמויה כדי למנוע אירועים אלה", אמר לחדשות 2 באינטרנט מפקד תחנת קריית מלאכי סגן-ניצב מוטי שיף.