אשקלון: חשד ברומן בין אשתו לשכן - ודקר

רק בסוף השבוע האחרון רצח, על פי החשד, יבגני בגץ מב"ש את אשתו ואת הספר רוסלן סחרוב כי חשד שניהלו רומן מאחורי גבו, והיום מתרחש מקרה דומה באשקלון. הפעם, זה נגמר בדקירה בכתף בלבד. תושב העיר נעצר לאחר שתקף בסכין את שכנו אותו מצא מסתתר בביתו. השכן נפצע קל

דקר את השכן כי חשד בבגידה. אילוסטרציה (חדשות 2)

בסוף השבוע נעצר יבגני בגץ, תושב באר שבע בן 23, בחשד שירה למוות ברעייתו גלינה בגץ, וברוסלן סחרוב, לאחר שחשד כי השניים ניהלו רומן מאחורי גבו. היום אירע מקרה דומה באשקלון, כששוטרים הוזעקו לדירה בעיר בה דקר אדם את שכנו כיוון שחשד כי הוא מנהל רומן עם אשתו. השכן נפצע באורח קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חשדו של הדוקר התעורר, לאחר שרעייתו ביקשה ממנו ללכת ולהדליק נרות חנוכה בבית אמה. כשחזר לביתו, דקות ספורות אחר כך, גילה כי הבית נעול. החשוד הקיש על דלת ביתו ולא נענה. לאחר שהמתין כרבע שעה מחוץ לבית, פתחה לו רעייתו את הדלת כשחלוק לגופה וביקשה ממנו כי ישאיר את דלת הבית פתוחה לרווחה ויסייע לה בסידור כלשהו בבית.

התנהלות זו עוררה את זעמו של החשוד, שהחל מיד לחפש בביתו אחר אדם נוסף שעשוי להימצא בו. תוך זמן קצר הוא מצא שכנו שהתחבא באחד החדרים. הבעל הזועם לקח סכין שהייתה בבית ודקר את השכן, שנפצע באורח קל בכתפו.

השכן הגיע לבית החולים לקבלת טיפול רפואי, אך סירב לשתף פעולה עם המשטרה. תוך זמן קצר איתרה המשטרה את החשוד במעשה ועצרה אותו. הוא יובא בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרו.