חברתו של ה"אופנובנק 2": "הוא לא רצח, היינו ביחד"

ל', בת זוגו של גבי קורסונסקי, החשוד בשורת מעשי שוד וברצח המאבטח יניב אנגלר ז"ל בסניף בנק הפועלים בבאר יעקב לפני כשנה וחצי, נחקרה היום במשטרה. לטענתה, חברה בחמש השנים האחרונות שהה עמה בשעות שבהן נורה המאבטח. "לא יכול להיות שהוא עשה זאת", אמרה

גבי קורסונסקי, החשוד בהיותו ה"אופנובנק 2", ממשיך להכחיש כל קשר לרצח המאבטח יניב אנגלר ז"ל, בסניף הבנק בבאר יעקב לפני כשנה וחצי. היום הובאה בת זוגו לחקירה וטענה כי בזמן הרצח - קורסונסקי שהה במחיצתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הם שאלו אותי אם אני יודעת משהו", סיפרה ל', חברתו של החשוד בחמש השנים האחרונות, שנחקרה בימ"ר מרכז. "כמו שאמרתי - אני לא יודעת. אם שואלים אותי, הוא לא מסוגל לרצוח", קבעה, אך הטילה פצצה מול חוקרי המשטרה כשסיפרה כי ביום הירצחו של המאבטח יניב אנגלר היה בן זוגה עמה בדירתה.

"היה עמי בעת הרצח", ל' (חדשות 2)

"יכול להיות שהוא ידע על זה, אבל רצח? לא יכול להיות שהוא רצח", פסקה בת הזוג. "יכול להיות שמדובר בצירוף מקרים הזוי". במקביל לחקירתה של ל', הובא לימ"ר גם קורסונסקי עצמו ומיעט לדבר עם חוקריו - למעט הגרסה הראשונית שמסר עם מעצרו. "מלבד האירוע בנס ציונה ואולי אירוע אחד בבת ים - אין לו שום קשר לשאר האירועים", מסר פרקליטו, עו"ד שחר חצרוני.

היום נערכה לחשוד בדיקה פסיכיאטרית, שהצביעה על כך כי הוא כשיר לעמוד לדין. "הוא אף פעם לא הסתובב עם נשק", אמרה בת זוגו. החוקרים, בראשותו של נצ"מ יגאל בן-שלום, דווקא מעודדים מהתקדמות החקירה.

ההנחה היא שקורסונסקי, שוטר מג"ב לשעבר במחוז ירושלים, עבד לבד. יחד עם זאת, לא שוללים את האפשרות שהיו לו שותפים. הוא צפוי להיות מובא לדיון נוסף בהארכת מעצרו ביום ד' הקרוב.