בן 23 נורה ונהרג במהלך קטטה ביפו

הצעיר, שנורה מטווח קרוב, פונה לבית החולים וולפסון בחולון במצב אנוש, ומאוחר יותר מת מפצעיו. המשטרה פתחה בחקירה ומבצעת סריקות במטרה לאתר חשודים במעורבות בקטטה האלימה

פצוע אנוש מירי בקטטה ביפו (חדשות 2)

איאד יתים, תושב יפו בן 23 נורה הערב למוות במהלך קטטה ברחוב הדודאים בעיר. הוא פונה לבית החולים וולפסון בחולון במצב אנוש, שם מת מאוחר יותר מפצעיו. כוחות משטרה של מרחב יפתח שהגיעו למקום החלו לאסוף ראיות בזירה ופתחו בחקירה נסיבות האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההודעה על הירי התקבלה במשטרה בשעה 15:30 על ידי עובר אורח שהלך ברחוב הדודאים בו פרצה הקטטה. בהמשך התקבלו דיווחים נוספים של תושבי האזור על האירוע האלים. במשטרה עדיין לא יודעים מי האנשים שהיו מעורבים בקטטה, ובשעה זו נערכים חיפושים אחרי חשודים.

אתמול: צעיר נהרג מירי לעבר רכבו בטירה

אתמול נהרג צעיר בשנות ה-20 לחייו, אחרי שאלמונים פתחו באש לעבר מכוניתו בטירה. בעקבות הפגיעה, איבד הנהג את השליטה על הרכב ואז התנגש בעוצמה בחומה המקיפה את אחד הבתים. כוחות ההצלה הוזעקו למקום, אך לאנשיהם לא נותר אלא לקבוע את מותו של הנהג.

האירוע התרחש הבוקר בסביבות 6:30. בדיקה ראשונית עלתה ההערכה כי היורים פתחו באש לעבר הנהג מרכב חולף ונמלטו מהזירה. צוות חקירה מיוחד של מרחב שרון במשטרה פתח בחקירה, ואנשיו ניהלו מצוד אחר חשודים במעשה.

בשל העובדה שההרוג הוא בן למשפחה מוכרת למשטרה, גוברת ההערכה כי הרקע לירי הוא סכסוך מתמשך בין משפחות בטירה. בצוות החקירה העריכו כי תוך שעות  ייעצרו חשודים במעורבות באירוע, והחלו לאסוף מידע מודיעיני.