זוגתו לשעבר של ה"אופנובנק 2": "לא יכול להיות שגבי רצח המאבטח"

יומיים אחרי שנלכד, מסרבת זוגתו לשעבר של מי שנחשד בסדרת מעשי השוד ורצח המאבטח יניב אנגלר ז"ל לפני כשנה וחצי - להאמין למעשים המיוחסים לאבי בתה.. "הוא לא מסוגל לדברים הללו", אמרה

ד', אם בתו של גבי קורסונסקי, החשוד בהיותו ה"אופנובנק 2", מסרבת להאמין שבן זוגה לשעבר הוא זה שעומד מאחורי המעשים שמייחסים לו חוקרי המשטרה. לאחר מעצרו, היא נקראה לתשאול במשטרה וחשה ברע כשהוצגו לה תמונות השוד ומעצרו של חורסונסקי - אך מבהירה באופן חד-משמעי: "אני לא מאמינה שהוא מסוגל לבצע מעשים כאלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"גם אם יוגש נגד כתב אישום בגין רצח, אני לא מאמינה בזה", אמרה היום ד', שהכירה את בן זוגה לשעבר מיד לאחר שהשתחרר משירותו במשמר הגבול, שם שירת כלוחם. לאחר תקופה קצרה ונולדה בתם, כיום בת שבע.

ד' אומרת שהילדה הקטנה היא כל עולמו של קורסונסקי. "צריך לראות איך הוא מתנהג עם הילדה שלו", סיפרה. "איך הוא מוציא אותה מהגן ומחזיר אותה, לוקח אותה לטייל; כשהיא חולה הוא תמיד ניצב לידה", אמרה, והדגישה: "אם באמת הוא לקח מיליונים, הראשונה שהייתה מקבלת מכל זה משהו - הייתה הילדה שלו".

"המצב שלו היה לא טוב", היא הוסיפה וציינה, "היו פעמים שאני הייתי זו שיצרתי עמו קשר בשנה האחרונה כדי לבקש ממנו עזרה, והוא אמר לי 'תקשיבי, באמת שאין לי כרגע. המצב שלי לא טוב'". גם קרובת משפחה אחרת של החשוד יצאה היום להגנתו, ואמרה: "אם יוודע שזה הוא - כנראה שאני לא מכירה טוב את החיים. למרות גילי המופלג ".