גם אחרי המעצר: ה"אופנובנק 2" הוליך את השוטרים שולל

פרסום ראשון: לאחר מעצרו של גבי קורסונסקי, החשוד בביצוע סדרת מעשי שוד ורצח, ביקשו השוטרים לערוך חיפוש בדירתו. מתברר, כי העצור הוביל אותם אל דירה בראשל"צ, השייכת לצעירה שאותה הוא כלל אינו מכיר. כשחזרה לביתה - נדהמה לגלות כי בוצע בו חיפוש, וכי חפציה מפוזרים לכל עבר. "השוטרים הפכו חצי בית", סיפרה שכנתה

הצליח לשטות בשוטרים. הבניין בראשל"צ (חדשות 2)

גבי קורסונסקי, החשוד בהיותו ה"אופנובנק 2" - הצליח, ככל הנראה, לשטות אמש שוב בשוטרים שארבו לו לאחר שוד הבנק שביצע בנס-ציונה, כשבחקירתו הובילם אל דירה בראשון לציון - שאינה שייכת לו כלל. הצעירה שמתגוררת במקום הגיעה לביתה ונחרדה לגלות תוהו ובוהו בדירתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש אתמול בערב, שעות ספורות לאחר מעצרו של קורסונסקי, החשוד בסדרת מעשי שוד וברצח המאבטח יניב אנגלר ז"ל בסניף בנק הפועלים שבבאר יעקב לפני כשנה וחצי. בבקשת המעצר שהוגשת לבית המשפט, צוין כי כתובתו של החשוד הינה ברחוב הרב קוק שבעיר.

"השוטרים שברו דלת והפכו חצי בית" (חדשות 2)

לובשי המדים, שככל הנראה פעלו בחופזה כדי למצוא ראיות בביתו של קורסונסקי, מיהרו אל הכתובת שמסר להם החשוד, פרצו אליה וערכו חיפוש נרחב במקום. זמן קצר לאחר שעזבו לובשי המדים את המקום, חזרה הצעירה המתגוררת בדירה אל ביתה - ונדהמה למצוא את חפציה מפוזרים לכל עבר.

"שברו את הדלת והפכו חצי בית"

החשוד בבית המשפט, היום (חדשות 2)

דיירות נוספות שהיו עדות למהומה הגדולה שהתרחשה בבניין שבו הן מתגוררות, סיפרו לחדשות 2 באינטרנט על שראו עיניהן. "סמוך לשעה 21:00 שמעתי המולה במסדרון", ציינה מינה, שכנתה של הצעירה. "לפתע הגיעו למקום יותר מ-20 שוטרים, חסמו את הרחוב כולו עם כלי רכב משטרתיים והעלו לדירה אדם הכפות באזיקים", הוסיפה. "הם ביקשו את המפתחות למקלט וביצעו שם חיפוש. בבוקר הצלחתי לראות את הדירה וראיתי שהם 'הפכו' חצי בית", ציינה השכנה.

השכנה המשיכה ותיארה את המהומה שאירעה בבניין המגורים. "לקחתי כדורי שינה כדי לנסות להירדם מפני שאנשי המשטרה הקימו רעש ועשו בלאגן", אמרה, ואילו דיירת אחרת הדגישה כי לא ראתה את קורסונסקי מימיה, למרות שטען כי הוא מתגורר במקום.

ממשטרת מחוז המרכז נמסר, כי "בהתאם להתפתחות החקירה, בוצעה פעילות, בין היתר גם במקום הזה".