חשד לניסיון חיסול בנצרת עלית

גבר כבן 30 נפצע הלילה באורח בינוני לאחר שמטען חבלה התפוצץ ברכבו בשעה שנסע ברחוב סביון בנצרת עלית. פרמדיקים של מד"א פינו את הפצוע לבי"ח העמק בעפולה. כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו לחקור את נסיבות האירוע. מהמשטרה נמסר כי הרקע הוא ככל הנראה חיסול חשבונות בין משפחות יריבות

פיצוץ בכלי רכב בנצרת עילית, הערב (אתר "אל-ערב")

פיצוץ עז החריד הלילה את תושבי נצרת עלית, לאחר שמטען חבלה שהונח מתחת לכלי רכב התפוצץ וגרם לפציעתו של גבר כבן 30 באורח בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 22:00 הלילה נמסר למוקד מד"א גלבוע על פיצוץ שנשמע ברחוב סביון בעיר. מחקירה ראשונה עולה כי הפיצוץ ארע בשעה שהרכב היה בנסיעה. פרמדיקים שהגיעו למקום העניקו טיפול ראשוני לנהג הרכב ופינו אותו במצב בינוני לבית החולים העמק בעפולה כשהוא סובל מפגיעות בפלג גופו התחתון.

כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום והחלו לחקור את נסיבות האירוע. גורם במשטרה אמר לחדשות 2 באינטרנט: "אנחנו בודקים מספר כיוונים, כאשר הרקע הוא ככל הנראה פלילי. נבדק חשד שהאירוע קשור לאירועים אחרים שהתרחשו בעיר נצרת בתקופה האחרונה ולסכסוך בין שתי משפחות".

אחד מתושבי השכונה ששמע את הפיצוץ סיפר כי "זה היה פיצוץ עז ביותר. האוטו נהרס לגמרי. המשטרה סגרה את כל השכונה מכל הכיוונים. אנחנו מקווים שהם יעשו הכל כדי למנוע זליגה של אירועים שמתרחשים במקומות אחרים לעיר שלנו".