עבריין נפצע קשה בניסיון חיסול בבני ברק

אש נפתחה מאופנוע חולף לעבר אדם מוכר למשטרה שהלך בצומת הרחובות ז'בוטינסקי וסוקולוב בעיר. הוא פונה לבית החולים "שיבא" כשהוא סובל ממספר פצעי ירי

עבריין מוכר למשטרה, בשנות ה-30 לחייו, נפצע קשה הערב בניסיון חיסול בבני-ברק. האירוע התרחש ברחוב ז'בוטינסקי שבעיר, כשרוכב אופנוע פתח באש לעברו ונמלט. צוות מד"א פינה אותו לטיפול בבית החולים "שיבא" שבתל השומר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירת המשטרה עולה, כי האיש נורה מספר פעמים בצומת הרחובות ז'בוטינסקי וסוקולוב מאופנוע חולף ונפגע בפלג גופו העליון. לאחר קבלת טיפול ראשוני בשטח פונה הפצוע לבית החולים.

הבוקר נדקר גבר בן 35 בדירה בבת ים, על פי החשד בידי בת זוגו, ופונה על ידי צוות של מגן דוד אדום במצב קשה לבית החולים וולפסון. החברה נעצרה על ידי המשטרה והועברה לחקירה. בנה, בן שמונה, שהיה בבית באותה עת סיפר לשוטרים שהגיעו למקום כי שמע צעקות, אך לא ראה את הדקירה.

אמש נעצר גבר בשנות ה-30 לחייו מנתיבות, לאחר שדקר את בת זוגו, צעירה בת 25 - וגרם לפציעתה באורח קשה. עוברי אורח שהבחינו בה כשהיא שרועה על מדרכה ברחוב ומתבוססת בדמה מיהרו להזעיק את כוחות ההצלה, שהעניקו לה טיפול רפואי ראשוני ופינו אותה לבית החולים סורוקה בבאר שבע.