לאחר 7 שנים: פוענח רצח הנער שלומי נוי

בעקבות מידע חדש שהגיע לידי המשטרה ובתום חקירה מאומצת, עצרה המשטרה לפני כעשרה ימים את עמית טוויל, החשוד כי רצח בשנת 2005 באמצעות אלה את הנער שלומי נוי בבני ברק, בעקבות סכסוך על אופנוע. הוא הובא היום, יחד עם מספר חשודים נוספים, לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט

אביו של הנער שנרצח ליד תמונתו (חדשות 2)

הותר לפרסום: לאחר 7 שנים פענחה המשטרה את רצח הנער בן ה-17 שלומי נוי בבני ברק. הנער הוכה בשנת 2005 על ידי אלמונים באמצעות אלה ופונה לבית החולים תל השומר במצב קשה מאוד. חמישה ימים לאחר מכן הוא מת מפצעיו בבית החולים. מאז הסתובבו רוצחיו חופשי - עד לפני עשרה ימים, אז נעצרו מספר חשודים במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות מידע חדש שהגיע לידי המשטרה ובתום חקירה מאומצת של צוות מיוחד של מרחב דן, נעצר לפני כעשרה ימים החשוד המרכזי ברצח, עמית טוויל, תושב גבעת שמואל בן 32. הרקע למעשה הוא ככל הנראה סכסוך סביב בעלות על אופנוע.

הכה את הנער באלה ודקר

ממצאי החקירה העלו כי בעקבות המריבה בין השניים, הגיע החשוד המרכזי יחד עם מספר מחבריו ברכב לאזור בו שהה הנער. הם זיהו אותו ברחוב, טוויל על פי החשד ירד מרכבו, הכה את נוי באמצעות האלה ודקר אותו. יחד עם טוויל נעצר צעיר נוסף מקריית עקרון, החשוד כי היה עמו ברכב בשעת המעשה. כמו כן, נעצרו שני חשודים נוספים לאחר שלושה ימים.

במהלך הדיון שנערך היום בבית משפט השלום בתל אביב הוגשה הצהרת תובע נגד ארבעת החשודים, ובית המשפט החליט להאריך את מעצרם עד ליום חמישי הקרוב.

במשטרה מעריכים שככל הנראה יוגש נגד הארבעה כתב אישום ומספרים שלאחר 7 שנים, במהלכן החקירה נוהלה על ידי צוות חקירה מיוחד של מרחב דן שהמשיך לעסוק בתיק כל הזמן, הגיע המידע המיוחל שהביא ככל הנראה לפתרון התעלומה.